هم رسان: اپل جدیدترین ساعت هوشمند خود را با نام Apple Watch Series 3 معرفی کرد. Apple Watch در حال حاضر ساعت شماره یک در دنیا است که از محصولات شرکت‌هایی نظیر رولکس نیز سبقت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، اپل همچنین بعضی از قابلیت‌های موجود در ساعت‌های هوشمند سابق خود را به روزرسانی کرده که از آن جمله می‌توان به مانیتور ضربان قلب اشاره کرد. یکی از قابلیت‌های جدید این ساعت این است که در زمان بالا بودن ضربان قلب به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.
Apple Watch Series 3 جدید مجهز به گوشی‌های همراه داخلی خواهند بود و شما می‌توانید از ساعت هوشمند جدید خود بدون نیاز به گوشی همراه استفاده کنید.
می‌توانید زمانی که از گوشی آیفون خود دور هستید با کمک Apple Watch Series 3 به تماس‌های خود پاسخ دهید. همچنین می‌توانید Apple Music را مستقیماً بر روی ساعت هوشمند خود استریم کنید.

Apple Watch این دستگاه دارای یک پردازنده دو هسته‌ای جدید با 70 درصد کارایی بیشتر در مقایسه ساعت‌های هوشمند اپل موجود است.
اپل مجموعه جدیدی از بندهای مختلف برای Apple Watch جدید ارائه کرده است. همچنین چند بند جدید از نایک و دیگر شرکت‌ها نیز موجود خواهد بود. این ساعت از نرم افزار Watch OS 4 پشتیبانی خواهد کرد و یک باطری با عمر یک روزه انرژی لازم را فراهم خواهد کرد.
Apple Watch Series 3 جدید در دو نسخه ارائه خواهد شدکه یکی از آن‌ها دارای قابلیت گوشی همراه با قیمت 399 دلار و دیگری بدون این قابلیت با قیمت 329 دلار است. پیش فروش این ساعت‌های هوشمند جدید از روز 24 شهریور و توزیع آن از 31 شهریور شروع خواهد شد.