هم رسان: اپل علاوه بر انتشار پنجمین نسخه بتا iOS 11.1، نسخه 4 مک او اس High Sierra 10.3.1 را نیز منتشر کرد. این نسخه هم اکنون برای توسعه دهندگان و همچنین اعضای Apple’s public beta در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، به روز رسانی نرم افزاری مک او اس High Sierra 10.3.1 طیف وسیعی از قابلیت‌های جدید را برای رایانه‌های مک به ارمغان می‌آورد. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به اموجی های جدید اشاره کرد که به سیستم عامل iOS 11.1 گوشی‌ها نیز اضافه شده است. برای اطلاعات بیشتر درباره اموجی های جدید اینجا را کلیک کنید.
این به روز رسانی همچنین مشکل امنیتی کرک وای فای را نیز که در حال حاضر تمامی دستگاه‌های وای فای را تحت تأثیر قرار داده برطرف می‌کند. این نقص امنیتی به هکرها اجازه می‌دهد از پروتکل WPA2 سوء استفاده کرده و ترافیک شبکه را محدود کنند. با انتشار این به روز رسانی نرم افزاری این مسئله در رایانه‌های مک برطرف خواهد شد.

در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار مک او اس High Sierra 10.3.1 در دست نیست اما پیش بینی می‌شود اپل این سیستم عامل را هم زمان با iOS 11.1 منتشر کند. انتظار می‌رود اپل iOS 11.1 را تا اواخر هفته آینده و پیش از عرضه آیفون 10 (آیفون ایکس) در 12 آبان منتشر کند.
در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ دقیق انتشار این نسخه از مک او اس High Sierra و iOS 11.1 شما را مطلع خواهیم کرد.