هم رسان: اخیراً در برخی از شایعات اشاره شده بود که نسخه نهایی iOS 11.3 احتمالاً این هفته منتشر خواهد شد، اما با انتشار چهارمین نسخه بتا iOS 11.3 در این هفته مشخص شد که این شایعات کاملاً نادرست بوده اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، چهارمین نسخه بتا iOS 11.3 هم اکنون در دسترس توسعه دهندگان و اعضای برنامه آزمایشی نسخه بتا اپل قرار گرفته است.
این به روز رسانی نرم افزاری پس از سیستم عامل iOS 11 بزرگترین و مهمترین به روز رسانی نرم افزاری اپل است و طیف وسیعی از قابلیت های جدید را برای دستگاه های اپل به ارمغان می آورد.

اپل چهارمین نسخه بتا iOS 11/3 را منتشر کردبرخی از این قابلیت های جدیدی که در iOS 11.3 ارائه می شوند عبارتند از 4 انیموجی جدید که شامل جمجمه، خرس، شیر و اژدها می شوند. همچنین اپل همراه با این به روز رسانی قابلیت مدیریت باتری جدیدی را ارائه می کند که به واسطه ی آن کاربران می توانند وضعیت کارکرد یا سلامت باتری خود را مشاهده کنند و همچنین قابلیت بهینه سازی باتری اپل را که موجب کند شدن گوشی های آیفون قدیمی می شود را غیر فعال کنند.
با توجه به انتشار نسخه چهارم بتا این به روز رسانی انتظار می رود که زمان زیادی تا ارائه ی نسخه نهایی آن باقی نمانده باشد. انتظار می رود که اپل هفته ی آینده نسخه ی بتا دیگری از iOS 11.3 را منتشر کند و پس از آن در هفته بعدی اقدام به انتشار نسخه ی نهایی این نرم افزار کند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ دقیق انتشار این به روز رسانی شما را مطلع خواهیم کرد.