هم رسان: انتظار می رفت که iOS 11.3 به روز رسانی بعدی iOS باشد اما اپل اخیراً به روز رسانی نرم افزاری جدید iOS 11.2.6 را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این به روز رسانی به منظور رفع مشکل نقص امنیتی اخیر منتشر شده است که در آن گوشی های آیفون با دریافت یک کاراکتر خاص از طریق پیامک کرش می شوند.
این به روز رسانی همچنین مشکل عدم اتصال برخی برنامه های شخص ثالث به لوازم جانبی شرکت های شخص ثالث را نیز برطرف می کند.
کاربران می توانند جدیدترین نسخه موبایلی آی او اس اپل را هم اکنون از طریق آیفون و آی پد خود دانلود کنند. برای دانلود این فایل مسیر روبرو را دنبال کنید. Settings > General > Software Update

اپل هم چنین در حال توسعه ی به روز رسانی نرم افزاری جدید iOS 11.3 می باشد که قابلیت های بسیار جدیدی را برای آیفون و آی پد به ارمغان می آورد. در حال حاضر نسخه دوم بتا این به روز رسانی منتشر شده است و احتملاً انتشار عمومی آن مدتی زمان خواهد برد.
در به روز رسانی iOS 11.3 چند اموجی انیشمنی (انیموجی) نیز به آیفون و آیپد اضافه می شود که عبارتند از دراگون، جمجمه و خرس. این به روز رسانی همچنین به کاربران امکان می دهد تا به قابلیت جدید مدیریت باتری در دستگاه خوددسترسی داشته باشند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه شما را مطلع خواهیم کرد.