هم رسان: همان طور که پیش از این در خبرها اعلام شد انتظار می‌رفت اپل به روز رسانی iOS 11.1 را پیش از عرضه آیفون 10 (آیفون ایکس) این هفته منتشر کند. هم اکنون اپل این به روز رسانی را برای آیفون و آی پد منتشر کرده و کاربران می‌توانند آن را برای دستگاه خود دانلود کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، به روز رسانی آی او اس 11.1 قابلیت‌های جدیدی را برای آیفون و آی پد به ارمغان می‌آورد که شامل اموجی های جدید، به همراه رفع اشکال و بهبود عملکرد دستگاه‌های اپل است. در این به روز رسانی بیش از 70 اموجی جدید شامل اموجی ها غذا، حیوانات و غیره به دستگاه‌های اپل افزوده می‌شود.
این به روز رسانی مشکلات مربوط به برنامه Photos گوشی‌های آیفون و آی پد را نیز رفع خواهد کرد. علاوه بر این اصطلاحات نرم افزاری دیگری را نیز شامل می‌شود که می‌تواند برخی از آن‌ها را در تصویر زیر مشاهده کنید.

به روز رسانی iOS 11.1 اپل منتشر شداموجی: بیش از 70 اموجی جدید از جمله انواع غذاها، حیوانات، موجودات افسانه‌ای، لباس، چهره‌های بیشتر، شخصیت‌های خنثی و غیره
برنامه Photos: رفع مشکل تاری در برخی از عکس‌ها، رفع مشکل پخش آرام Live Photo، رفع مشکل عدم نمایش برخی از عکس‌ها در آلبوم پس از بازیابی از iCloud Backup، رفع مشکلی که روی جا به جایی بین اسکرین شات ها تأثیر می‌گذاشت
پیش از این فیلمی منتشر شد که نشان می‌داد این به روز رسانی عمر باتری دستگاه‌ها را بهبود می‌بخشد. این ویژگی می‌تواند مورد استقبال کاربران زیادی قرار بگیرد که نسبت به مسئله عمر باتری iOS 11 گله مند بودند.
شما می‌توانید این به روز رسانی را از طریق منو تنظیمات آیفون و آی پد خود نصب کنید. برای نصب این به روز رسانی باید مسیر روبه رو را دنبال کنید. Settings> General>Software update> install the update.