هم رسان: این امکان وجود دارد که اپل رنگ های بیشتری را برای مدل آیفون 8 عرضه کند. وب سایت مک رومرز به تازگی یادداشت غیر رسمی را از اپراتور آمریکایی ویرجین موبایل دریافت کرده است که ادعا می کند نسخه های قرمز آیفون 8 و 8 پلاس به زودی و احتمالاً امروز معرفی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، مشخص نیست که آیا این نسخه ها این هفته وارد بازار می شوند یا خیر اما انتظار می رود که این نسخه ها در بازه ی زمانی کوتاهی پس از معرفی به بازار راه یابند. مارک گورمن از کارشناسان وب سایت بلومبرگ که در زمینه اخبار فاش شده از اپل شهرت دارد نیز این خبر را تایید کرده است.
بدیهی است که در این یادداشت هیچ اشاره ای به آیفون 10 نشده است که البته این موضوع خیلی هم دور از انتظار نیست چرا که آیفون 10 گوشی گران قیمتی است و احتمالاً جذب مشتری برای آن با یک رنگ خاص سخت تر خواهد بود.

رونمایی نسخه آیفون 8 و 8 پلاس قرمزدر صورتی که این گزارش صحت داشته باشد، اپل برای ترغیب مشتریان از استراتژی آشنایی استفاده خواهد کرد, با ارائه ی رنگ های جدید، کانون توجه را از سخت افزار خود دور می کند و مشتریان را با ارائه ی گزینه های جدید ترغیب به خرید می کند. این موضوع مطمئناً به اندازه ی ارائه ی یک مدل جدید آیفون تاثیر گذار نخواهد بود اما می تواند میان فروش را تا اندازه ای ثابت نگه دارد.