هم رسان: تنها چند روزی از توزیع گوشی آیفون ایکس در میان خریداران می گذرد، با این حال بر اساس شایعات موجود به نظر می رسد که ساخت مدل های 2018 نیز پیش از این شروع شده است. طبق گزارش «اخیر مینگ چی کیو» تحلیل گر KGI Securities به نظر می رسد که آیفون های OLED سال 2018 از گزینه ها و قابلیت های بیشتری برخوردار هستند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این تحلیل گر ادعا می کند که اپل در سال 2018 دو مدل آیفون OLED رونمایی خواهد کرد. گفته می شود که این آیفون های جدید از یک فریم فلزی جدید از جنس فولاد ضد زنگ برخوردار هستند که به نظر می رسد کمک زیادی به کیفیت انتقال داده ها خواهد کرد، و مهمتر از آن کیو ادعا می کند که در گوشی های 2018 به جای Touch ID از Face ID استفاده خواهد شد. اما انتظار می رود که سیستم دوربین TrueDepth فقط در دوربین جلویی وجود داشته باشد و به دوربین های عقبی راه پیدا نکند.

احتمالا اپل در سال 2018 دو گوشی OLED همراه با Face ID خواهد ساخت
همانطور که گفته شد، اپل سه آیفون پرچمدار دارد که بخشی از خط تولید سال 2017 هستند: آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس. مشخص نیست که آیا اشاره کیو به دو مدل آیفون دارای صفحه نمایش OLED به این معناست که ما به مدل های پرچمدار یک سال قبل برمی گردیم یا اینکه یک مدل سومی وجود دارد که هنوز اطلاعات و مشخصات آن در حال حاضر مشخص نشده است.
همچنین این اولین باری نیست که کیو اعلام می کند احتمالا Face ID جایگزین Touch ID در آیفون ها می شود، با این حال گزارش کیو در چند ماه گذشته حاکی از این است که این به استقبال مردم از Face ID بستگی خواهد داشت. به هر حال جای هیچ گونه تعجب نخواهد بود که اپل این تغییر را انجام دهد، مخصوصا با توجه به این که اپل آیفون ایکس را تنها با Face ID طراحی کرده است.