هم رسان: اگر بین اکتبر 2016 تا اکتبر 2017 یک MacBook Pro بدون Touch Bar خریداری کرده اید، ظاهرا می توانید در یک برنامه تعویض باتری شرکت کنید. این به این خاطر است که اپل اخیرا یک برنامه تعویض باتری برای این لپ تاپ شروع کرده است ، چون ادعا می کند که مشکلی در باتری این لپ تاپ ها وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو،  البته این مشکل تمامی مدل های MacBook Pro سیزده اینچی بدون Touch Bar را تحت تاثیر قرار نمی دهد و تنها تعدادی کمی از آنها نیاز به این تعویض خواهند داشت. با این که در مورد تعداد دستگاه های دارای مشکل مطمئن نیستیم، اما به نظر می رسد اپل تصور می کند تعداد این دستگاه ها زیاد نباشد. افرادی که می خواهند این مسئله را در لپ تاپ خود بررسی کنند، می توانند به وب سایت اپل بروند و با وارد کردن شماره سریال از سالم بودن باتری خود مطمئن شوند.

تعویض رایگان باتری برخی مک بوک پرو های اپلدر صورتی که لپ تاپ شما از موارد دارای مشکل بود، می توانید دستگاه خود را برای تعویض باتری پست کنید، یک نمایندگی خدمات پس از فروش مجاز اپل پیدا کنید و یا به یک فروشگاه بروید و آن را تعمیر کنید. توجه داشته باشید که این برنامه ضمانت این لپ تاپ را افزایش نمی دهد، و اگر پیش از این به خاطر مشکلات مجبور به پرداخت هزینه تعمیر شده اید می توانید آن را از اپل باز پس بگیرید.
این برنامه تا 5 سال پس از عرضه لپ تاپ 13 اینچی MacBook Pro بدون Touch Bar معتبر خواهد بود، بنابراین اگر تا به حال از این برنامه استفاده نکرده اید، چند سالی فرصت دارید تا در این طرح شرکت کنید.