هم رسان: اپل و نایک از همکاری‌های جدید خود برای رونمایی از نسخه محدود Watch Series 3 مجهز به LTE خبر داده‌اند. این دستگاه پوشیدنی جدید Midnight Fog نامیده می‌شود و قرار است با کفش‌های ورزشی Air VaporMax نایک که اواخر همین ماه عرضه خواهد شد، سازگاری داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از فون آرنا، این محصول اشتراکی نسخه محدود بین اپل و نایک از اول آذر با قیمت 400 دلار در فروشگاه‌های آنلاین نایک و همچنین brick and mortar عرضه شده و علاقه مندان می‌توانند آن را خریداری کنند. مشتریان علاقمند به کفش‌های ورزشی جدید Midnight Fog Air VaporMax نایک می‌توانند از تاریخ سوم آذر این کفش را خریداری کنند.
این ساعت هوشمند مجهز به اپلیکیشن Run Club نایک است که قابلیت‌هایی از جمله ارتباطات اجتماعی، مربی دیجیتالی جدید، ویژگی‌های انگیزشی و غیره به کاربران ارائه می‌دهد.

نسخه Midnight Fog ساعت هوشمند Apple Watch Series 3 مجهز به LTE دومین دستگاه پوشیدنی است که توسط نایک به عنوان بخشی از یک خط تولید خاص از محصولات Apple Watch عرضه شده است. سال گذشته شرکت نایک مجموعه Day to Night را رونمایی کرد که با طراحی ویژه خود با کفش‌های ورزشی VaporMax Flyknit هماهنگی داشت.
از نظر مشخصات تفاوت خاصی بین این نسخه محدود Apple Watch Series 3 و مدل معمولی وجود ندارد، با این حال باید اشاره کنیم که مدل نسخه محدود این دستگاه دارای واچ فیس های انحصاری و اپلیکیشن Nike+ Run Club است که قبلاً به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.