هم رسان: اگر قصد خرید یک مانیتور مخصوص بازی مقرون به صرفه با قابلیت FreeSync هستید حتما از خبر رونمایی AOC G2590VXQ جدید خوشحال خواهید شد که در هفته جاری رونمایی شد و انتظار می رود که طی ژانویه 2018 با قیمت 159 دلار توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، مانیتور بازی AOC G2590VXQ مجهز به یک صفحه نمایش 24.5 اینچی با رزلوشن 1080 پیکسلی TN است که دامنه FreeSync بین 30 تا 75 را ارائه می کند و باعث می شود که این مانیتور گزینه ای ایده آل برای بازی کنان باشد. AOC می گوید از دیگر ویژگی های این مانیتور می توان به زمان پاسخگویی 1 ms و رزلوشن 1080 پیکسلی آن اشاره کرد که امکان نمایش بازی ها را بدون هیچ گونه لکه یا نویزی فراهم می آورد.

مانیتور مخصوص بازی AOC G2590VXQ رونمایی شدبا کمک فناوری Shadow Control می توانید کنترل صحنه های تاریک بازی را در دست بگیرید. می توانید مناطق تاریک را روشن تر کرده و مجدداً آنها را تاریک کنید، در حالیکه بقیه بخش های صفحه نمایش دست نخورده باقی بماند. تنظیمات شما بر روی این مانیتور هر چه که باشد، می توانید با کمک تکنولوژی AMD Free-Sync به بیشترین فریم ریت و روان ترین صفحه نمایش دست یابید. با کمک این فناوری دیگر خبری از تاثیر نامناسب screen tearing یا بریدن شدن صفحه نمایش وجود نخواهد داشت.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این مانیتور و گزینه های خرید می توانید ابه وب سایت رسمی AOC مراجعه کنید.