هم رسان: این هفته شرکت Anyware Solution، یک سوکت آداپتور قابل کنترل با گوشی‌های هوشمند را با نام Anyware معرفی کرد. این وسیله سخت افزاری، کوچک‌ترین و هوشمندترین سوکت آداپتور قابل اتصال به لامپ‌های خانگی موجود در جهان است و دارای یک نرم‌افزار اختصاصی برای گوشی‌های هوشمند است.


به گزارش هم رسان، آداپتور Anyware یک دستگاه چندمنظوره است که جزئیات خانه شما را بر روی گوشی‌تان نشان می‌دهد و شما می‌توانید بهترین استفاده را از اینترنت اشیاء (IoT) ببرید تا در هر کجای جهان که باشید؛ همه امور هوشمند خانه‌تان را زیر نظر داشته باشید.

2651cd9ad457963c5d72b158b51b6aee_original

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آداپتور هوشمند Anyware، شما را به تماشای فیلم زیر دعوت می‌کنیم. توسعه دهندگان این محصول در مورد طراحی و عملکرد آن و هوشمندتر شدن هر چه بیشتر خانه هوشمندتان این‌چنین توضیح می‌دهند: «با طراحی منحصر به فرد، Anyware نسل بعدی اتوماسیون خانگی را برای همه فراهم کرده است. نصب آن آسان بوده و تمام اعضای خانواده می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. این محصول می‌تواند به طور کاملاً پیشرفته‌ای وضعیت روشنایی منزل، امنیت آن و حتی نظارت بر کودک را بر عهده داشته باشد و تمامی این‌ها به لطف وجود حس‌گرهای نور، صدا، درجه حرارت و رطوبت است که در داخل آن تعبیه شده است.

2706641fdc49d9c5a66b25761283120c_original
Anyware از طریق یک برنامه (قابل استفاده برای iOS و اندروید) با یک راه‌حل مبتنی بر فضای ابری کنترل می‌شود. تمام قابلیت‌ها توسط برنامه‌های کوچکی (به نام ‘Scenes’) عملی و کنترل می‌شود. این وسیله با کمک حس‌گرهای خود وضعیت دما و هوا را به گوشی شما ارسال می‌کند و حتی اگر صدایی غیر طبیعی ناشی از ورود افراد غریبه به منزل شما ایجاد شود، جزئیات آن به گوشی‌تان ارسال و بلافاصله مطلع خواهید شد.»

منبع : Geekygadget