هم رسان: به نظر می رسد که اپل در فکر تغییر برند نسخه سیستم عامل اندرویدی مخصوص دستگاه های پوشیدنی (مثل ساعت های هوشمند) است. ممکن است این شرکت پس ازاین از نام “Wear OS”به جای Android Wear استفاده کند. این خبر طبق گزارش یکی از کاربران Reddit است که ادعا می کند در حین تنظیم یک ساعت هوشمند مجهز به سیستم عامل Android Wear جدید با یک آیکون و نام جدید جدید روبرو شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو،  این کاربر ادعا می کند که در حین تنظیم یک ساعت هوشمند مجهز به Android Wear، یک عنوان ناشناس به جای Android Wear مشاهده کدره است. این کاربر در این پست خود به این که کدام مدل از ساعت های هوشمند مجهز به Android Wear را تنظیم کرده است، اشاره ای نکرده است.

این آیکون جدید ظاهرا حرف “W” با طرح رنگی سنتی گوگل است و احتمالا نشانگر نام “Watch OS” خواهد بود. البته نباید آن را با watchOS اشتباه گرفت که اپل برای پلتفرم موبایلی ساعت هوشمند خود انتخاب کرده است.
گوگل تا به این لحظه چیزی نگفته است که حاکی از این باشد که درباره تغییر نام Android Wear فکر می کند، بنابراین هنوز مشخص نیست که چرا این شرکت قصد دارد چنین اقدامی را انجام دهد. البته در حال حاضر هنوز چیزی مشخص نیست و باید منتظر ماند. در صورتی گوگل واقعا قصد داشته باشد Android Wear را به Wear OS تغییر نام دهد، انتظار می رود که اطلاعات بیشتری درباره این تصمیم در کنفرانس توسعه دهندگان شرکت در چند ماه آینده ارائه شود.