هم رسان: انتظار می‌رود گوگل از Android 8.0 O به زودی رسماً رونمایی کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، به روزرسانی بزرگ جدید گوگل در اوایل سال جاری معرفی شد و نسخه توسعه دهنده آن برای مدتی مورد آزمایش قرار گرفت اما گوگل اخیراً تبلیغات مربوط به انتشار رسمی این سیستم عامل را شروع کرده که می‌توان انتظار داشت نام اصلی این پلتفرم در این تیزرهای تبلیغاتی عنوان شود و همچنین تاریخ عرضه آن نیز اطلاع رسانی شود.
به هر حال به نظر می‌رسد به لطف یک توئیت اخیر توسط ایوان بلاس نام این سیستم عامل از قبل تائید شده است. او در این توئیت تصویری به اشتراک گذاشته که عروسک اندرویدی را در لباسی با طرح Oreo نمایش می‌دهد. این تصویر گویای همه چیز است و همچنین به نظر می‌رسد تمامی گمانه پردازی‌های مربوط به این که Android O در واقع با عنوان Oreo شناخته خواهد شد را تائید می‌کند.

این یک انتخاب جالب توجه است زیرا این نام‌گذاری به این معنا است که شرکت گوگل برای استفاده از Oreo در محصول جدید خود با سازندگان Oreo همکاری‌هایی داشته است، دقیقاً همان کاری که گوگل در مورد Android 4.4 KitK انجام داد و برای استفاده از نام KitKat برای اندروید خود با Nestle مذاکراتی داشت.
کم کم به روزهایی از سال نزدیک می‌شویم که گوگل محصولات نرم افزاری خود را معرفی می‌کند. همچنین این تصویر می‌تواند اشاره‌ای به این باشد که زمان زیادی تا معرفی گوشی‌های گوگل پیکسل جدید پیش رو نداریم، به هر حال به محض کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شما در میان خواهیم گذاشت.