هم رسان: علی رغم این که ایرپادهای (AirPod) اپل در ابتدا مورد تمسخر افراد زیادی قرار گرفت و بسیاری از کاربران در مورد کاربردی بودن آن شک و تردید داشتند، اما به نظر می رسد که این دستگاه از محبوبیت شگفت انگیزی در میان مصرف کنندگان برخوردار است. به هر حال بنا به گزارشی که در چند ماه گذشته منتشر شد، شرایط حاکی از آن است که ایرپادها بازار هدفون های بی سیم را تحت سلطه خود در خواهند آورد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، به همین خاطر با شنیدن خبر امکان افزایش توزیع این دستگاه در سال آینده چندان شگفت زده نشدیم. این خبر بنا به تحقیق مینگ چی کیو تحلیلگر KGI Securities است، این تحقیق حاکی از آن است که توزیع ایرپادهادر سال 2018 در مقایسه با میزان توزیع آن در سال 2017 دوبرابر خواهد شد.

اپل هنوز آمار و ارقام دقیق فروش و توزیع ایرپادها را اعلام نکرده است، اما کیو ادعا می کند که میزان فروش سال 2018 تقریبا بین 26 تا 28 میلیون خواهد بود، که نشان میدهد این میزان در سال جاری بین 13 تا 14 میلیون بوده است. توجه داشته باشید که مقدار توزیع با مقدار فروش یکی نیستند، اما ما هنوز هم شک داریم در صورت عدم وجود تقاضا برای این دستگاه، اپل بخواهد مقدار توزیع را افزایش دهد.
باید اضافه کنیم که اپل پد شارژ بی سیم AirPower خود را نیز در 2018 توزیع خواهد که با قاب شارژ ایرپاد ها سازگاری دارد و احتمالا به محبوبین بیشتر آن کمک خواهد کرد.