هم رسان: انتظار می‌رود گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس سامسونگ ماه آینده رونمایی شوند. تا آن زمان برخی از اطلاعات این گوشی‌ها منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، به تازگی یکی از کاربران ویبو (نسخه چینی توئیتر) اطلاعاتی را در مورد ظرفیت احتمالی حافظه و رم مدل‌های این گوشی منتشر کرده است.
طبق اطلاعات این پست، ظاهراً سامسونگ ظرفیت رم مدل گلکسی اس 9 را ارتقاء نخواهد داد و آن را با رم 4 گیگابایت عرضه خواهد کرد.ضمنا کاربران می‌توانند بنا به نیاز خود این گوشی را با حافظه داخلی 64 گیگابایت یا 128 گیگابایت خریداری کنند. گفته می‌شود سامسونگ گوشی گلکسی اس 9 پلاس را در سه مدل ارائه خواهد کرد: مدل 64 گیگابایتی، 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی. هر سه مدل مجهز به 6 گیگابایت رم خواهند بود.

ظرفیت حافظه داخلی و رم گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس سامسونگ در این گزارش به این موضوع نیز اشاره شده که احتمالاً سامسونگ نسخه چهارمی را نیز در دست تولید دارد که این نسخه به تعداد محدود در برخی بازارهای خاص عرضه خواهد شد. گفته می‌شود این مدل مجهز به 6 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود.
در حال حاضر نمی‌توان صحت این اطلاعات را تأیید کرد بنابراین مثل همیشه آن‌ها را در حد یک حدس و گمان در نظر بگیرید. طبق شایعات این گوشی‌ها ماه آینده در کنگره جهانی موبایل 2018 رونمایی خواند شد. گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اخیراً در وب سایت FCC قرار گرفته‌اند و این مسئله نشان می‌دهد به تاریخ رونمایی این دو گوشی نزدیک شده‌ایم.