هم رسان: گاهی افراد در حین انجام کارهای خاصی مانند مدیتیشن به آهنگ مناسب با کار خود گوش می دهند. حالا الکسا اسپیکر هوشمند آمازون قصد دارد این کار را انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، آمازون دستیار شخصی دیجیتال خود را با توانایی پخش موسیقی از Amazon Music برای فعالیت های خاص به روز رسانی کرده است. برای مثال شما از الکسا می خواهید که یک آهنگ برای مدیتیشن و یا دو پخش کند و الکسا باید این خواسته شما را برآورده کند.
با این حال این قابلیت تنها با Amazon Music پشتیبانی می شود و در نتیجه باید از سرویس استریم خود آمازون استفاده کنید زیرا این قابلیت در دیگر سرویس های استریم که برای استریم های معمولی پشتیبانی می شوند، عمل نمی کند.

الکسا - آمازونآمازون می گوید این به روزرسانی الکسا را قادر می سازد تا موسیقی مخصوص بیش از 50 فعالیت مختلف را پخش کند. این آهنگ ها شامل آهنگ های مخصوص کار، مدیتیشن، فعالیت های ورزشی، خواب و غیره است. این فعالیت ها توسط آمازون تعریف شده اند که شامل موارد عجیب و غریبی می شود.
همچنین می توانید سبک به خصوصی از آهنگ های مخصوص فعالیت ها را از الکسا در خواست کنید، بنابراین در صورتی که تمایل دارید در حین کار کردن به آهنگ های کلاسیک گوش کنید، فقط کافی است از الکسا در خواست کنید و این سرویس آهنگ های کلاسیک را برای شما پخش خواهد کرد.
البته حتماً باید از Amazon Music استفاده کنید زیرا این قابلیت جدید الکسا بدون این سرویس عمل نخواهد کرد.