هم رسان: از این پس می‌توانید پست‌ها، ویدئوها و به روزرسانی های ورزشکارانی که برند خاصی را تائید می‌کنند را دریافت کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، به سختی می‌توان باور کرد شرکت بزرگ آدیداس اپلیکیشن فروشگاهی مخصوصی ندارد. البته همه چیز در حال تغییر است. امروز این غول پوشاک ورزشی آلمانی اپلیکیشن آدیداس را معرفی کرد که به کاربران آی او اس و اندروید اجازه می‌دهد محصولات این شرکت را بدون نیاز به مراجعه به مرورگر وب خریداری کنند. آدیداس اعلام کرد این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده که تجربه‌ای درخور تمامی کاربران و با توجه به پوشاک مورد نیاز و رشته ورزشی‌شان ارائه دهد. ایده اصلی توسعه این برنامه این است که به راحتی بتوانید سفارش‌های شخصی خود را ثبت کنید و هر چه قدر بیشتر با استفاده از حساب کاربری برنامه خرید انجام دهید. این برنامه بهتر می‌تواند با سلیقه و نیاز شما منطبق شود.
طبیعتاً اپلیکیشن آدیداس به دلیل پشتیبانی از Apple Pay و Android Pay به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی هزینه خرید خود را پرداخت کنید. اما این اپلیکیشن تنها برای فروش کالا و پوشاک ورزشی نیست. بلکه شما می‌توانید از اخبار، پست‌ها، ویدئوها و به روزرسانی های مربوط به ورزشکاران مورد حمایت آدیداس از جمله ستارگانی مانند جیمز هاردن، لیونل مسی و پل پوگبا مطلع شوید. در آینده‌ای نزدیک شما می‌توانید با حساب Runtastic خود که بخشی از برنامه آدیداس است، لاگین کنید تا دستاورد سال 2015 را با اکوسیستم اپلیکیشن هایش بیشتر هماهنگ کنید.

اولین اپلیکیشن فروشگاهی آدیداس یک فید خبری شخصی است«جوزف گادسی» رئیس بخش فروش دیجیتالی برند آدیداس می‌گوید شرکت تاکنون قصد راه اندازی یک اپلیکیشن را نداشت زیرا بیشتر بر ارائه یک تجربه وبی عالی و فوق العاده تمرکز کرده بود. آدیداس باید مطمئن می‌شد اپلیکیشنی خواهد ساخت که به طرز بی نظیری با دیگر اپلیکیشن های شرکت مانند اپلیکیشن تناسب اندام و سلامتی All-Day که اوایل سال جاری منتشر شد، قابل ادغام باشد. نایک رقیب آدیداس به نوبه خود توانسته روش خرید محصولات پرطرفدار را از طریق اپلیکیشن خود تغییر دهد که این اپلیکیشن از فناوری‌هایی مانند واقعیت افزوده برای مبارزه با ربات‌ها استفاده می‌کند. گادسی می‌گوید آدیداس نیازی به استفاده از واقعیت افزوده در این شرایط احساس نمی‌کند و این شرکت راه‌های ساده‌تری برای حمایت از مصرف کننده در این سفر بدون توقف پیدا کرده است.
او به اپلیکیشن و سایت Confirmed خود که کلکسیون داران کفش می‌توانند مدل‌هایی نظیر Yeezys را خریداری کنند، به عنوان نمونه‌هایی از سرمایه گذاری وسیع آدیداس در فناوری و امنیت تجربه‌های خود اشاره می‌کند. گادسی می‌گوید اگر چه Confirmed اپلیکیشن کمکی برای انتشارهای نسخه محدود است اما اپلیکیشن آدیداس را می‌توان برای این کار در آینده استفاده کرد.
این اپلیکیشن در حال حاضر تنها در آمریکا و اروپا در دسترس است، اما آدیداس اعلام کرده در نیمه اول سال 2018 در کشورهای بیشتری اجرا خواهد شد.