تازگی تازگی نیز VisualSonic با همکاری Digital Oasis با ترکیب هنر و موسیقی قدم به این عرصه گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، شرکت Digital Oasis بلندگوهایی را تولید کرده و آنها را در تابلوهای هنرمندان مختلف با سبک های هنری متفاوت تعبیه کرده است. این بلندگوها 25 میلی متر قطر (به اندازه قطر یک تابلو نقاشی) دارند. تابلوهای صوتی / هنری 500 در 500 میلی متری VisualSonic چشم و گوش مخاطب را به خود جذب می کنند. VisualSonic برای مخفی کردن ارتعاش های بلندگوهای 10 واتی در این تابلوها از فضای خالی موجود در پشت بوم های نقاشی استفاده کرده است.

این بلندگوها به خودی خود صدا تولید نمی کنند بلکه ارتعاش موسیقی را به قاب رزونانس و تابلوی نقاشی منتقل می کنند. سپس قاب و تابلوی نقاشی مانند دیافراگم بلندگو قدری مرتعش شده و صدا تولید می کند. صدای تولید شده توسط این تابلوها دارای فرکانس 150 هرتز تا 20 کیلو هرتز است.

تابلوهای صوتی VisualSonic از بلوتوث 4.0 پشتیبانی می کنند و در صورت شارژ کامل می توانند به مدت 6 ساعت موسیقی پخش کنند. این تابلوها مجهز به باتری لیتیوم – یون هستند و از طریق MicroUSB شارژ می شوند. نکته جالب توجه درباره این تابلوها این است که قادر به پشتیبانی از فناوری بلوتوث TWS هستند و در نتیجه می توان با اتصال دو تابلوی نقاشی از طریق بلوتوث از آنها به عنوان بلندگوهای استریو و با هماهنگی کامل نیز استفاده کرد.