درباره ما

شاگردان مكتب خانه اي كتاب هاي دست نويس اندكي را كه استاد داشت از برمي كردند، سواد مذهبي شان حفظيات چند سوره از قرآن مجيد و سواد ادبي شان محفوظات ديوان حافظ و حكايات بوستان سعدي بود، از رياضيات جدول ضرب و جمع مي آموختند و مهارتشان كار با چرتكه ها بود.اما سالها از آن زمان مي گذرد، از تلاش معدود زحمت كشاني براي گسترش آموزه هاي جديد و آشنايي با علوم نوين امروز، اكنون مكتب خانه ها جاي خود را به مدارس و نظام آموزش و پرورش داده اند و دانشگاهها بار مسئوليت تربيت نسل آگاه و متخصص را بر دوش مي كشند، در اين ميان دست يابي به شبكه جهاني اينترنت هزاران مطلب مفيد آموزشي را در كسري از ثانيه در اختيارمان قرار مي دهد و ساده است كه جواب سوالات و علاقه مندي هاي خود را بيابيم، مي توانيم به سادگي از دست آوردهاي مردماني در آن سمت كره زمين بهره مند شويم و نتايج تحقيقي خود را در دسترس همگان قرار دهيم، نسل جديد بشر، نسليست كه نه با استعداد بلكه با بهره از توانمندي پيشرفته و سرعت باورنكردني اطلاعات، هوشمندي را كسب كرده است. هدف شبكه همرسان ارائه اطلاعات آموزشي در حوزه هاي تخصصي ست كه شايد كمتر به آن پرداخته شده است، ما فكر مي كنيم همگامي با علوم روز به خصوص در حوزه IT نيازمند در اختيار داشتن شيوه هاي نوين آموزشي ست.

شبکه همرسان با نگرشی نوین به ارائه اطلاعات در حوزه های تخصصی و کاربردی به عنوان شبکه خبری و آموزشی ایجاد شده است.

یکی دیگر از اهداف مهم این شبکه بالابردن سطح علمی , فرهنگی و اطلاعاتی اعضای آن با جدیدترین اخبار و گزینه های روز آموزشی دنیاست .

این شبکه متعهد به رعایت کلیه موازین و قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران بوده و وارد حوزه های تحلیلی سیاسی و سایر موارد نمی شود.

بدیهی است تلاش اعضای شبکه همرسان جهت ارائه مطالبی است که قشر جوان و مشتاق یادگیری در کشور بدان بیش از پیش نیازمند است .

مدیر مسئول و سردبیر:  رضا استادی

دبیر تحریریه: سید جمال میرصدری

اعضای تحریریه: فهیمه بیطرف، فاطمه مطیع ، مرجان اکبری، سید محمد جواد میرصدری، علی رضا جعفریان، مهدی آقاخانی،نفیسه گیوه چی، معصومه امیدی، نازی پرورش

گروه ترجمه : فهیمه بیطرف،فاطمه مطیع ، مرجان اکبری،نفیسه گیوه چی، معصومه امیدی، نازی پرورش ، سید جمال میرصدری

گروه تولید فیلم و دوبلاژ: سید جمال میرصدری، مهدی آقا خانی، بهزاد محمدی فاضل

نشانی:تهران ، خیابان گاندی، کوچه 12 پلاک 7 واحد 9

قم ، بلوار نواب، پایین تر از میدان شهرداری، جنب مسجد 14 معصوم پلاک 43