هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، بازی‌های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Beat Street

بهترین بازی‌های اندرویدی هفته (1 - 7 آذر)این بازی از بازی‌های مبارزه‌ای خیابانی است و شباهت زیادی به بازی‌های آرکید دهه 90 میلادی دارد. اعضای یک باند شرور امنیت مردم در خیابان‌ها را تهدید می‌کنند. وظیفه شما این است که با این افراد مبارزه کنید و تبدیل به قهرمان Toko City شوید. هدایت این بازی با تنها یک ضربه به صفحه نمایش (one-touch)، انجام این بازی را آسان و سرگرم کننده کرده است.
دانلود: Beat Street
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.6 / 5
تعداد نصب: 5,000 / 10,000

2. Shnips

بهترین بازی‌های اندرویدی هفته (1 - 7 آذر)Shnips یک بازی ساده اما بسیار سرگرم کننده و اعتیادآور است. در این بازی باید سعی کنید به یک تراشه ضربه بزنید به نحوی که از بین دو تراشه دیگر عبور کند. هر بار تنها اجازه دارید از 2 تراشه استفاده کنید که این محدودیت کار را کمی سخت می‌کند. شما می‌توانید از دیوارها برای حرکت تراشه خود استفاده کنید.
دانلود: Shnips
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/3 / 5
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

3. Tower Fortress

بهترین بازی‌های اندرویدی هفته (1 - 7 آذر)این بازی در دسته بازی‌های سکویی قرار می‌گیرد؛ بازی که شما باید با بالا رفتن و یا پرش از موانع آن را بازی کنید. در این بازی شما درون یک برج اعجاب انگیز قرار می‌گیرید که پُر از دشمن و موانع است. سطح‌های این بازی به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند بنابراین هر بار که این بازی را بازی می‌کنید کمی با دفعه قبل متفاوت است. کلید پیروزی در Tower Fortress این است که توانایی‌های خود را افزایش دهید تا بتوانید به طبقات بالایی برج برسید.
دانلود: Tower Fortress
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/7 / 5
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

4. Falling Ballz

بهترین بازی‌های اندرویدی هفته (1 - 7 آذر)هدف بازی این است که با استفاده از توپ‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد دایره‌ها و اشکال مختلف را هدف گرفته و بشکنید. هر شکل دارای یک شماره است که نشان می‌دهد برای شکستن آن باید چند ضربه به آن بزنید. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که این اشکال بعد از یک مدت مشخصی ناپدید می‌شوند. وظیفه­ شما این است که هیچ یک از این شکل‌ها را از دست ندهید در غیر این صورت می‌بازید.
دانلود: Falling Ballz
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/4 / 5
تعداد نصب: 100,000 / 500,000

5. Infinity Loop: ENERGY

بهترین بازی‌های اندرویدی هفته (1 - 7 آذر)در این جورچین باید سعی کنید قطعات را به شکل خاصی به یکدیگر متصل کنید. این بازی بسیار جالب است و در عین اینکه ذهن شما را درگیر می‌کند، شما را تشویق می‌کند تا جورچین‌ها را کامل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی سیم‌ها ضربه بزنید، آن‌ها را بچرخانید و قطعات را به یکدیگر متصل کنید.
دانلود: Infinity ENERGY
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/9 / 5
تعداد نصب: 10,000 / 50,000