هم رسان: هرهفته صدها برنامه اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Fluctuate

Fluctuate برنامه بسیار مناسبی برای افرادی است که همواره به دنبال بهترین محصولات آنلاین با بهترین قیمت‌ها هستند. این برنامه به صورت مستمر نوسان قیمت‌ها را دنبال می‌کند. شما می‌توانید قیمت دلخواه خود را برای یک محصول تعیین کنید و سپس Fluctuate در صورت کاهش قیمت محصول مورد نظر شما را با خبر می‌کند.
دانلود: Fluctuate
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/6.
تعداد نصب: 100 / 500

2. Taskful

این برنامه دارای فهرستی برای انجام کارهای روزمره شما است و به شما کمک می‌کند کارهای مختلفی را که باید در طی روز انجام دهید فراموش نکنید. به جای آنکه هر بار یک آیتم را به فهرست اضافه کنید یا آن را پیش از آنکه به طور کامل انجام داده باشید، کنار بگذارید می‌توانید آن را در دفعات مختلفی کامل کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید به سادگی متوجه شوید چه مقدار از کارهای خود را انجام داده‌اید.
دانلود: Taskful
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/3.
تعداد نصب: 100 / 500

3. Kitchen Timer Pro

این برنامه مناسب افرادی است که علاقه بسیاری به پخت و پز دارند. گاهی اوقات در یک زمان باید غذاهای مختلفی را طبخ کنید. این برنامه به شما کمک می‌کند با یک زمان بندی مناسب به تمامی کارهای مربوط به آشپزی خود برسید.
دانلود: Kitchen Timer Pro
قیمت: رایگان $0.99
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: اعلام نشده
تعداد نصب: 10 / 50

4. Paper Winter Live Wallpaper

با توجه به اینکه در فصل زمستان قرار داریم، شاید خیلی از افراد بخواهند حال و هوای گوشی خود را نیز با این فصل هماهنگ کنند. Paper Winter Live Wallpaper برنامه‌ای است که یک چهره زمستانی را به صفحه گوشی شما می‌بخشد. کاغذ دیواری‌های زنده این برنامه شامل آدم برفی، درختان و بارش برف است. کاغذ دیواری‌های این برنامه انتخاب مناسبی برای این فصل از سال است.
دانلود: Paper Winter
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/9.
تعداد نصب: 100 / 500

5. Mercury Icon Pack

این برنامه محتوای بیش از 5000 آیکون مختلف با ظاهر سیاره عطارد است. آیکون‌های این برنامه بسیار منحصر به فرد هستند. و کاربران می‌توانند از میان آیکون های متعدد، آیکون مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
دانلود: Mercury Icon Pack
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 5.
تعداد نصب: 100 / 500