هم رسان: هر هفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش هم رسان، بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. elevenz

بهترین بازی های اندرویدیدر این بازی با جمع وتفریق اعداد سر و کار دارید. در elevenz یک صفحه پر از اعداد مثبت و منفی در اختیار شما قرار می گیرید و باید سعی کنید اعداد را به گونه ای به یگدیگر متصل کنید که جمع یا تفریق آنها عدد 11 شود. برای این کار باید با کشیدن دست خود بر روی صفحه نمایش اعداد را به یگدیگر متصل کنید. با کامل کردن هر صفحه به مرحله ضرب اعداد می روید. هر مرحله را باید در یک زمان مشخص کامل کنید.
دانلود: elevenz
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: اعلام نشده
تعداد نصب: 50 / 100

2. Icy Ropes

بهترین بازی های اندرویدیایده این بازی در بسیاری از بازی های دیگر نیز به کار رفته است. تفاوت Icy Ropes با دیگر بازی های مشابه در فیزیک بازی است. هر دو شخصیت این بازی دارای انرژی حرکتی هستند و باید آنها را به شکلی حرکت داد که از صخره ها سقوط نکنند. که البته همین مسئله کمی بازی را سخت می کند.
دانلود: Icy Ropes
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/2.
تعداد نصب: 1 میلیون – 5 میلیون

3. Knot Fun

بهترین بازی های اندرویدیشما از آن دسته افرادی هستید که برای باز کردن هر گره ای یک چاره دارند؟ اگر پاسخ مثبت است پس این بازی برای شما بسیار مناسب است. تنها کاری که در این بازی باید انجام دهید باز کردن گره اشیاء مختلف است. شما می توانید انتخاب کنید که گره یک رشته نخ، چراغ های کریسمس یا سیم یک هدفون را باز کنید. این بازی به تمرکز زیادی نیاز دارد و باعث می شود در زمان بازی به هیچ چیز فکر نکنید و به نوعی آرامش پیدا کنید.
دانلود: Knot Fun
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/3.
تعداد نصب: 1 میلیون – 5 میلیون

4. Orbia

این بازی می تواند شما و دوستانتان را در چالش بزرگی قرار دهد. در این بازی باید سعی کنید با یک زمان بندی مناسب ضربه زده و از میان موانع در حال حرکت عبور کنید. انجام این بازی بسیار ساده است اما بسیار سخت می شود دست از بازی کشید.
دانلود: Orbia
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: اعلام نشده
تعداد نصب: 5,000 / 10,000

5. Tallnum

بهترین بازی های اندرویدیTallnum یک بازی معمایی درباره اعداد و روش های مختلفی است که می توان آنها را درک کرد. اعداد بر روی یکدیگر قرار گرفته و یک برج را ایجاد کرده اند. شما می توانید اعداد را با یک ضربه ساده کنترل کنید. اعداد را با یکدیگر ترکیب کنید و مانع بلند شدن بیش از حد ارتفاع برج شوید.
دانلود: Tallnum
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: اعلام نشده
تعداد نصب: 5,000 / 10,000