هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای خودرو را نداشته اید، با  منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

خودروی Mercedes AMG G 65 Final Edition معرفی شد

Mercedes AMG G 65 Final Edition مجهز به یک موتور شش لیتری V12 است که 630 اسب بخار نیرو تولید می کند و در عرض تنها 5.3 ثانیه از سرعت صفر به 62 مایل بر ساعت می رسد. بالاترین سرعت الکترونیکی این خودرو 142 مایل بر ساعت است.
طراحی اسپورت بدنه خارجی خودروی G 65 Final Edition با توجه به رینگ های برنزی آلیاژی 21 اینچی به شکل 5 پره ، کالیپرهای ترمز نقره ای و نوارهای تزئینی AMG Sport در طرفین چشمگیرتر شده است. از آنجایی که تنها 65 دستگاه از Mercedes AMG G 65 Final Edition در دست ساخت است، مرسدس قیمت بالایی برای آن در نظر خواهد گرفت. گفته می شود این خودرو با قیمت 310,233 یورو به فروش خواهد رسید.

خودروی آئودی A7 Sportback رونمایی شد

آئودی از خودروی جدید آئودی A7 اسپرت بک (Audi A7 Sportback) خود رونمایی کرد. این خودروی جدید نسبت به مدل قبلی خود چندین تغییر اساسی داشته و اکنون ظاهر اسپرت تری به خود گرفته است.
آئودی برای طراحی A7 اسپرت بک از نسل جدید آئودی A8 الهام گرفته اما با این حال جلو پنجره A7 عریض‌تر و کم ارتفاع‌تر از مدل A8 است. خودروی آئودی A7 اسپرت بک با یک کاپوت کشیده، فاصله زیاد بین دو محور و برآمدگی‌های کوتاه نمونه‌ای از یک خودروی قدرتمند است.
آئودی خودروی جدید A7 اسپرت بک را اسفند امسال وارد بازار خواهد کرد. این خودرو ابتدا وارد بازار آلمان خواهد شد و با قیمت پایه 67,800 یورو به فروش خواهد رسید.

پورشه 911 کاررا T رونمایی شد

پورشه 911 کاررا T پورشه 911 کاررا T علاوه بر سبک‌تر بودن از نظر قابلیت‌های رانندگی نیز نسبت به پورشه 911 کاررا ارتقاء پیدا کرده است.
پورشه جدید کاررا T با 370 اسب بخار قدرت و 450 نیوتن متر گشتاور معرفی شده است. کاررا T دنده دستی می‌تواند در عرض 4.5 ثانیه به شتاب 0 تا 62 مایل در هر ساعت برسد. این زمان با دنده PDK پورشه به 4.2 ثانیه کاهش می‌یابد. طراحی 911 کاررا T با وجود سیستم انتقال قدرت محور عقب حس قدرت و هیجان مدل‌های کوپه را برجسته می‌کند. در جلو، اسپویلر کوچک سپر جلو و آینه‌های بغل به رنگ خاکستری متالیک به بهینه سازی آیرودینامیکی 911 کاررا T کمک کرده‌اند.
911 کاررا T در رنگ‌های بدنه مشکی، نارنجی گدازه‌ای، قرمز، زرد، سفید و آبی میامی و همچنین رنگ های متالیک سفید کاررا، مشکی براق (Jet Black) و نقره ای جیتی ارائه می‌شود.