هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به خودرو را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

نمونه اولیه BMW M5 جدید رونمایی شد

سازندگان BMW تصویری از اتومبیل BMW M5 را با نوعی استتار و همچنین اطلاعاتی درباره این خودرو منتشر کرده‌اند.
این اتومبیل مجهز به BMW M xDrive خواهد بود. مؤلفه اصلی M xDrive یک سیستم هوشمند مرکزی همراه با نرم افزار مخصوص M است که کنترلی یکپارچه از داینامیک طولی و عرضی ارائه می‌دهد.
سیستم M xDrive در زمانی که چرخ‌های عقب نمی‌توانند انرژی بیشتری به جاده وارد کنند و نیروی کششی بیشتری مورد نیاز باشد، تنها با فعال کردن چرخ‌های جلو تنظیمات کاملاً سریع را به راه می‌اندازد و سیستم انتقال قدرت از نوع تمام‌چرخ متحرک فعال می‌شود.

قیمت خودروی رضوانی بیست آلفا مدل 2018 اعلام شد

رضوانی بیست آلفا 2018با اعلام قیمت خودروی Rezvani Beast Alpha مشخص شد این اتومبیل برخلاف پیش بینی‌های اولیه چندان گران نیست.
نسخه Alpha سال 2018 این خودرو با قیمت شروع 95,000 دلار به فروش خواهد رسید. این خودرو دارای یک موتور 2.5 لیتری سوپر شارژ ساخت شرکت Cosworth است که توان تولید 400 اسب بخار را دارد و با این قدرت می‌تواند در عرض 3.5 ثانیه به شتاب 60 مایل بر ساعت برسد.
این خودرو مجهز به درهای منحصر به فرد و زیبای کشویی (SideWinder) و سقف تارگا است و از سیستم سرگرمی CarPlay اپل پشتیبانی می‌کند. صندلی‌های این خودرو ارگونومیک است و خریداران در صورت تمایل می‌توانند آن‌ها را با پوشش فیبر کربنی نیز سفارش دهند. جعبه دنده این خودرو از نوع 6 سرعته دستی است و خریداران می‌توانند با پرداخت 15 هزار دلار مدل جعبه دنده اتوماتیک را خریداری کنند.