هم رسان: به یاد دارید وقتی 6 ساله بودید چه کار می‌کردید؟ به احتمال زیاد با اسباب بازی‌هایتان بازی می‌کردید، به مهد کودک می‌رفتید و با دوستانتان بازی می‌کردید. حالا «بن همپتون» 6 ساله هم همین کارها را می‌کند البته با یک استثنای بزرگ برای این کودک 6 ساله و آن این است که همپتون 670 هزار فالوئر اینستاگرامی دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، حتماً برای شما هم این سؤال پیش آمد که چطور این کودک 6 ساله توانسته این تعداد فالوئر داشته باشد که از مجموع فالوئرهای من و شما خیلی بیشتر است. به نظر می‌رسد این تعداد فالوئر به لطف پدر بن یعنی برندن همپتون به دست آمده که در رسانه‌های اجتماعی بسیار زیرکانه عمل می‌کند. طبق اظهارات پدر بن، این اتفاق از زمانی شروع شده که پدر و مادر بن تصمیم گرفتند لباس‌های کودک خود را طبق مد روز و بسیار شیک انتخاب کنند.

او در صحبت با The Daily Beast گفت: «زمانی که بن به دنیا آمد، همسرم تصمیم گرفت توجه زیادی به لباس‌های بن داشته باشد. مادر بن علاقه زیادی به لباس دارد، او می‌گوید: «من نمی‌خواستم فقط لباس‌های گران قیمت فروشگاه‌های بزرگی مثل OshKosh B’gosh و SpongeBob بخرم و با بی توجهی به بن بپوشانم. بلکه دوست داشتم لباس‌های زیبا و متناسب با موقعیت برای او بخرم.»
مهارت و سلیقه مادر در انتخاب لباس‌های زیبا و عالی، باهوشی پدر در مورد رسانه‌های اجتماعی و انتخاب عناوین مناسب برای به اشتراک گذاری در کنار هم به خوی جواب داده است.

این پسربچه 6 ساله همچنین توانسته به کمک ارتباطاتی که پدرش داشته است، با کاربر معروف یوتیوب یعنی «جک پائول» همکاری کند که این مسئله باعث افزایش فالوئر های او شده است. شاید وقتی به این موضوع فکر می‌کنید آن را احمقانه و دور از عقل تصور کنید، اما با توجه به دنیای رسانه‌های اجتماعی این روزها این مسئله چندان هم غیرممکن نیست. اخیراً مشخص شد یک کاربر 6 ساله یوتویوب توانسته از فیلم خود که در آن تنها مشغول تماشای اسباب بازی‌ها بوده، 11 میلیون دلار به دست بیاورد.