هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر می توانید بر روی تیتر آن کلیک کنید.

تاریخ عرضه Division 2 اعلام شد

تاریخ عرضه Division 2 اعلام شدیوبی سافت هفته گذشته از انتشار بازی چند نفره Tom Clancy’s The Division 2 پیش از اعلام آخرین گزارش درآمد مالی این شرکت ،که در ماه مارس 2019 می باشد، خبر داد.
یوبی سافت نسخه ی قبلی این بازی را در مارچ 2018 منتشر کرده و در حال حاضر هیچ جزئیاتی از داستان بازی، شخصیت ها و گیم پلی نسخه جدید منتشر نکرده است. البته با توجه به اینکه به تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2018 نزدیک هستیم انتظار می رود که یوبی سافت جزییات بیشتری از این بازی را در هفته های آتی منتشر کند. یوبی سافت همچنین از عرضه ی بازی Skull & Bones در سال 2019 خبر داده است.

اخبار تکمیلی The Last Of Us 2 در E3 2018 منتشر خواهد شد

اخبار تکمیلی The Last Of Us 2 در E3 2018 منتشر خواهد شد« نیل دراکمن » معاون ارشد Naughty Dog اخیراً در پستی توئیتری تیزری را منتشر کرده است که نشان می دهد جزئیات قسمت دوم The Last of Us رسماً در نمایشگاه E3 2018 اطلاع رسانی خواهد شد.
وی جزئیاتی زیادی را در این باره بیان نکرده است اما احتمالاً در این مراسم علاقه مندان به پاسخ بسیاری از سوال های خود درباره ی این بازی خواهند رسید. نمایشگاه E3 2018 از تاریخ 22 لغایت 24 خرداد برگزار خواهد شد در نتیجه علاقه مندان برای اطلاع از جزئیات این بازی باید چند هفته ای منتظر بمانند.