هم رسان: هرهفته صدها برنامه اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه ‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. KISS Launcher

برنامه های اندرویدی هفتهKISS Launcher خود را به عنوان کم حجم ترین لانچر تاکنون معرفی می کند. این لانچر فاقد صفحه مرسوم خانه است. در عوض، شما می توانید فهرستی از جدیدترین فعالیت ها شامل برنامه ها و افراد را مشاهده کنید. در این برنامه یک داک برای برنامه های مورد علاقه و یک نوار جستجو سریع ارائه می شود.
دانلود: KISS Launcher
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/2.
تعداد نصب: 100,000 / 500,000

2. Focus Go

برنامه های اندرویدی هفتهبرنامه های گالری بسیار زیادی وجود دارد که برای نصب آنها به مجوزهای زیادی نیاز است. برنامه Focus Go بسیار ساده است و تنها به مجوزهای اصلی نیاز دارد. حجم این برنامه تنها 1.4 مگابایت است. این برنامه تمامی ویژگی های اصلی که یک برنامه ی گالری باید داشته باشد را دارد.
دانلود: Focus Go
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: N/A
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

3. Library

برنامه اندرویدی هفتهاین برنامه یک کتابخانه مجازی برای کتاب های شما است. شما می توانید با اسکن کردن بارکد کتاب به صورت خودکار ، کتب مورد نظر خود را با تمامی اطلاعات به این برنامه اضافه کنید. این برنامه شباهت زیادی به برنامه Goodreads دارد با این تفاوت که فاقد ویژگی شبکه های اجتماعی است. این برنامه محل مناسبی برای نگه داری کتاب های شما است.
دانلود: Library
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/0.
تعداد نصب: 100 / 500

4. ToDoMovieList

برنامه اندرویدی هفتهاین روزها ی فیلم های بسیار خوبی تولید می شود که ارزش دنبال کردن دارند. گاهی اوقات تریلر های این فیلم ها یک یا چند سال قبل از پخش این فیلم ها منتشر می شود. برنامه ToDoMovieList به شما می کند اخبار مربوط به فیلم هایی که می خواهید تماشا کنید و همچنین فیلم هایی که دیده اید را دنبال کنید. با این برنامه تماشای هیچ فیلمی را از دست نخواهید داد.
دانلود: ToDoMovieList
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/8.
تعداد نصب: 500 / 1,000

5. PUFnPOW Gift

برنامه اندرویدی هفتهنمی دانید برای سال نو یا تولد دوستان و عزیزان خود چه هدیه ای ببرید؟ با این برنامه می توانید بهترین هدیه را خریداری کنید. برنامه PUFnPOW Gift با پرسش در مورد علاقه های فرد مورد نظر به شما کمک می کند تا بهترین هدیه را برای عزیزان خود تهیه کنید. دوست شما به ورزش علاقه دارد یا الکترونیک؟ هدفون یا صفحه کلید؟ پاسخ هر پرسش را بدهید و به هدیه ی مورد نظر برسید.
دانلود: PUFnPOW Gift
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/7.
تعداد نصب: 500 / 1,000