هم رسان: هر هفته صدها اپلیکیشن و بازی اندرویدی جدید در فروشگاه Play Store در دسترس همه قرار می‌گیرد. اگر هر هفت روز هفته این فروشگاه را زیر نظر نگیرید بعضی از بهترین موارد را از دست خواهید داد. اما کارشناسان ما با بررسی این اپلیکیشن ها و بازی‌ها بهترین موارد را برای راحتی کار شما مشخص می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، این هفته هم با ما همراه باشید تا با موارد جالب این فهرست آشنا شوید:

1. Battery Meter Overlay

این اپلیکیشن یک علامت کوچک در بالای نوار وضعیت قرار می‌دهد که مقدار باطری را به درصد نشان می‌دهد. شما می‌توانید رنگ، اندازه و روش نمایش درصد باطری را به سلیقه خود انتخاب کنید. در صورتی که به درصد آیکون باطری در نوار وضعیت علاقه‌ای ندارید، این جایگزین مناسبی برای آن است.
دانلود: Battery Meter Overlay
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.6/5
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

2. Inkwire

Inkwire اپلیکیشنی است که به شما اجازه می‌دهد از راه دور به افراد در مورد گوشی همراهشان کمک کنید و یا اینکه خودتان از کسی کمک بگیرید. این برنامه به حساب کاربری پیچیده یا تنظیمات خاصی نیاز ندارد. تنها کافی است یک کد به ارائه کننده کمک ارسال کنید تا او از راه دور به دستگاه شما دسترسی پیدا کند. این فرد می‌تواند با اتصال به صفحه نمایش شما نشان دهد که باید چه کاری انجام دهید و با استفاده از میکروفون با شما صحبت کند.
دانلود: Inkwire
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4.3/5
تعداد نصب: 500,000 – 1,000,000

3. SnapShot Pro

در بیشتر گوشی‌ها با فشردن همزمان دکمه کم کننده صدا و دکمه پاور می‌توان از صفحه نمایش گوشی اسکرین شات گرفت. SnapShot Pro این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که با فشردن طولانی دکمه هوم از صفحه گوشی خود عکس بگیرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن دستیار را از گوگل به SnapShot Pro تغییر دهید و سپس برای گرفتن عکس می‌توانید دکمه هوم را فشار دهید.
دانلود: SnapShot Pro
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4.4/5
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

4. Colotwino

Colotwino یک بازی پازلی است که باید بلوک‌های همرنگ را با هم تطبیق دهید. این بلوک‌ها معمولاً با هم جفت می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را برای قرار دادن در یک فضای خاص بچرخانید. برای این که بتوانید بلوک‌ها را از روی صفحه حذف کنید باید 5 بلوک یا بیشتر را با هم تطبیق دهید. وقتی صفحه پر از بلوک می‌شود بازی تمام می‌شود.
دانلود: Colotwino
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4.7/5
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

5. BUNGEE JUMP

BUNGEE JUMP یک بازی بسیار ساده است. شما می‌توانید با حرکت به سمت چپ و راست سکه‌های زیادی را جمع آوری کنید. این کار با لمس کناره صفحه نمایش انجام می‌شود اما باید دقت کنید و پیش از خوردن به زمین طناب را بکشید.
دانلود: BUNGEE JUMP
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.0/5
تعداد نصب: 500 – 1,000