هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان برنامه های این هفته به شرح زیر است:

1. Volume Sync

برنامه ی Volume Sync این امکان را برای شما فراهم می کند تا کنترل های صوتی مختلف را با یکدیگر همگام سازی کنید. پس از نصب این برنامه زمانی که صدای زنگ دستگاه را تنظیم می کنید این تنظیمات برای میزان صدای برنامه های رسانه ای دستگاه شما نیز همگام سازی می شود.
دانلود: Volume Sync
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/5- 5
تعداد نصب: 5,000- 10,000

2. Clockwise Alarm

Clockwise Alarm برنامه زنگ هشدار است و با هدف تسهیل بیدار شدن افراد در صبح طراحی شده است. این برنامه قادر است پس از خاموش شدن زنگ، مطالبی مانند اخبار، وضعیت آب و هوا، زمان سفر و بسیاری موارد دیگر را که شما مشخص کرده اید ، بیان کند. این برنامه در زمینه ی شخصی سازی تظیمات بسیار فوق العاده است و بدین تریتب می توانید صبح به شیوه ای بیدار شوید که خودتان می خواهید.
دانلود: Clockwise Alarm
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 3/5/5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

3. Memory Helper

Memory Helper از برنامه های مدریت کارها است و به گونه ای طراحی شده است که این اطمینان را خاطر را ایجاد کند که انجام هیچ کاری فراموش نمی شود. فهرست انجام کارهای این برنامه به خودی خود طراحی ساده ای دارد اما ویژگی اصلی این برنامه این است که می توانید با هر بار باز کردن قفل گوشی فهرست کارهای خود را مشاهده کنید. در نتیجه شما می توانید مرتب فهرست کارهای خود را ببینید و هیچ یک را از قلم نیندازید.
دانلود: Memory Helper
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/6/5
تعداد نصب: 50,000- 100,000

4. Snake Towers

در این بازی شما در نقش یک مار قرار می گیرید که در بالای بلندترین برج جهان زندگی می کند. برای بزرگتر شدن این مار باید از برجی به برج دیگر بروید و قطعات درخشنده و طلایی را پیدا کنید. پیدا کردن جواهرات نادر به شما کمک می کند تا به سفر خود ادامه دهید. در این راه مراقب برج های نفرین شده باشید با قرار گرفتن در این برج ها احتمال دارد به اول بازی برگردید یا با یک زمین لرزه روبه رو شوید.
دانلود: Snake Towers
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/5/5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

5.Unbalance

هدف بازی Unbalance این است که توپ قرمزی را برای ضربه زدن به یک مربع کوچک هدایت کنید. این توپ قرمز روی اشکال مختلفی قرار می گیرد و وظیفه شما این است که با ظربه زدن و تغییر زاویه ی این اشکال توپ را به گونه ای هدایت کنید که پس از افتادن بتواند به مربع کوچک آبی رنگ ضربه بزند. اجرای درست این حرکات بسیار مشکل است اما با این حال روند بازی بسیار سرگرم کننده است.
دانلود: Unbalance
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/6/5
تعداد نصب: 1,000- 5,000