هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

تاریخ عرضه بازی Gran Turismo Sport اعلام شد (+فیلم)

Gran Turismo Sportبازی Gran Turismo Sport مدت‌ها پیش معرفی شده اما انتشار این بازی مدتی به تعویق افتاد. این بازی قرار بود سال گذشته منتشر شود اما توسعه دهندگان آن اعلام کردند برای آماده سازی این بازی به زمان بیشتری نیاز دارند. زمان عرضه این بازی به پاییز سال 2017 تغییر پیدا کرد و حالا طبق اعلام سازندگان، در تاریخ 26 مهرماه امسال به دست علاقه مندان خواهد رسید.
این بازی سال گذشته رونمایی شد اما به نظر می‌رسد گیم پلی این بازی که در مراسم معرفی آن نمایش داده شده بود به خوبی در تمامی بازی اجرا نمی‌شد و همین مسئله یکی از دلایلی بود که استدیو Polyphony Digital عرضه این بازی را به تعویق انداخت.

بازی Resident Evil: Revelations زودتر از موعد مقرر عرضه خواهد شد

معمولاً به شنیدن خبرهایی مانند به تعویق افتادن زمان انتشار بازی‌ها عادت داریم اما گاهی عکس این اتفاق رخ می‌دهد و یک بازی پیش از زمان مقرر آن منتشر می‌شود.
این دقیقاً همان کاری است که کپکام تصمیم به انجام آن دارد. این کمپانی به تازگی اعلام کرده بازی Resident Evil: Revelations پیش از زمان برنامه ریزی شده در تاریخ نهم شهریور ماه در آمریکای شمالی برای پلت فرم‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.
داستان Resident Evil: Revelations در فاصله زمانی بین اتفاقات Resident Evil 4 و Resident Evil 5 روایت می‌شود و شخصیت‌های اصلی وظیفه دارند از فعالیت یک سازمان بیوتروریسم برای انتشار ویروسی نادر و خطرناک و با هدف نابودی جهان جلوگیری کنند.
این نسخه حاوی تمامی محتویات الحاقی بازی و به روزرسانی های تصویری 1080 پیکسل است. کپکام همچنین وعده داده جزییات محیطی بیشتری را به بازی اضافه کند و حرکات موجودات آن را بهبود ببخشد.