هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

تریلر معرفی نسخه ریمستر Dark Souls به همراه مشخصات باندل جدید (+ فیلم)

Dark Souls Trilogyاستدیو Bandai Namco به تازگی از تولید نسخه ریمستر Dark Souls خبر داد و گفت این بازی اواخر امسال برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی (PC) عرضه خواهد شد.
این باندل با عنوان Dark Souls Trilogy ارائه خواهد شد و حاوی نسخه ریمستر جدید این بازی و همچنین نسخه‌های Dark Souls 2: Scholar of the First Sin و Dark Souls 3: The Fire Fades Edition خواهد بود. دیگر محتویات درون این جعبه شامل موسیقی متن هر یک از بازی به صورت سی دی، دو کتاب یار به صورت مجسمه، دایره المعارف و تصاویر منحصر به فردی است که می‌توانید آن‌ها را در تصویر مشاهده فرمایید.

 جدیدترین تریلر معرفی نسخه ریمستر Assassin’s Creed Rogue (+ فیلم)

Assassin’s Creed Rogue Remasteredیوبی سافت این هفته تریلر تبلیغاتی جدیدی را برای نسخه ریمستر (بازسازی شده) Assassin’s Creed Rogue منتشر کرد. این نسخه از بازی 29 اسفند ماه برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. همچنین این نسخه برای ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن 4 پرو با قابلیت آپ اسکل 4K ارائه می‌شود که شامل، وضوح تصویری بالای جدید، بهبود سایه‌ها و روشنایی و همچنین بهبودهای گرافیکی متعدد به همراه رندر بهبود یافته محیط بازی می‌شود. در مدل‌های قدیمی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 این نسخه با کیفیت 1080 پیکسل اجرا خواهد شد….

کیفیت 4K بازی Forza Horizon 3 به ایکس باکس وان ایکس آمد (+ فیلم)

مایکروسافت از عرضه نسخه 4K Forza Horizon 3 برای ایکس باکس وان ایکس خبر داد.
نسخه به روز رسانی شده شامل برخی به روزرسانی های بصری نیز می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به بهبود انعکاس و وضوح تصویر سایه روشن­ها، بهبود جزییات بافت جاده‌ها و زمین و … اشاره کرد.
مایکروسافت همچنین اعلام کرده کیفیت 4K به طور کامل با بسته‌های الحاقی Blizzard Mountain و Hot Wheels نیز سازگار است. به روز رسانی Forza Horizon 3 به کیفیت 4K هم اکنون منتشر شده و به صورت رایگان در اختیار تمامی دارندگان ایکس باکس وان ایکس قرار گرفته است.