هم رسان: هرهفته صدها برنامه اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.
به گزارش هم رسان، برنامه های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Grammarly Keyboard

بهترین برنامه اندرویدییک از معروفترین وبسایت های موجود در زمینه اصلاح اشتباهات گرامری (دستور زبان)، وب سایت Grammarly است که به صورت پیشرفته متن های شما را از نظر گرامری بررسی و آن را ویرایش می کند. این وب سایت صفحه کلیدی را برای گوشی های اندرویدی ارائه داده که بسیاری از ویژگی های این سایت را به گوشی شما می آورد. این برنامه برای ویرایش اشتباهات گرامری پیام ها و متن های ایمیل شما بسیار عالی است.
دانلود: Grammarly Keyboard
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/0.
تعداد نصب: 50,000 / 100,000

2. Crypto Coins Watcher

بهترین برنامه اندرویدیارز دیجیتالی این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده، بنابراین شاید لازم باشد شما هم درباره میزان ارزش آن اطلاعاتی داشته باشید. برنامه Crypto Coins Watcher، طراحی ساده ای دارد و با استفاده از آن می توانید میزان ارزش بیت کوین، اتریوم، لیت کوین و بسیاری ارزهای دیگر را مشاهده کنید. این برنامه همچنین دارای مبدل ارز است و با استفاده از آن می توانید معادل پول واقعی هر یک از ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.
دانلود: Crypto Coins Watcher
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/6.
تعداد نصب: 500 / 1,000

3. CopyClip

بهترین برنامه اندرویدیاین برنامه یکی از برنامه های قدرتمند با کاربردی آسان در زمینه مدیریت کلیپ بورد (Clipboard Manager) است و به صورت خودکار همه چیزهایی که کپی می کنید را ذخیره می کند. شما می توانید کپی های اخیری را که انجام داده اید از طریق یک اعلان دریافت کنید و کپی های مورد علاقه خود را برای استفاده های بعدی ذخیره کنید.
دانلود: CopyClip
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/2.
تعداد نصب: 1,000 / 5,000

4. Wakeup Light

بهترین برنامه اندرویدیچراغ های هوشمند Wakeup می توانند نور خورشید را شبیه سازی کرده و به شما کمک کنند تا صبح ها راحت تر از خواب بیدار شوید. اما متاسفانه این چراغ ها قیمت بالایی دارند. اما چرا برای این کار از گوشی همراه خود استفاده نکنید؟ برنامه Wakeup Light از صفحه نمایش گوشی برای روشن کردن اتاق شما استفاده می کند و هر زمانی که شما بخواهید، طلوع خورشید را برنامه ریزی می کند.
دانلود: Wakeup Light
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 3/0.
تعداد نصب: 100 / 500

5. VectoRise Wallpapers

بهترین برنامه اندرویدیهمانطور که از اسم این برنامه مشخص است، VectoRise یک برنامه کاغذ دیواری است. تمامی کاغذ دیواری های این برنامه وضوح تصویر بالایی دارند و گه گاه کاغذ دیواری های جدیدی به آن اضافه می شود. شما می توانید با استفاده از این کاغذ دیواری ها یک ظاهر زیبا به گوشی اتان بدهید.
دانلود: VectoRise Wallpapers
قیمت: 0.99 دلار
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/1.
تعداد نصب: 1,000 / 5,000