هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Timber West

بهترین بازی اندرویدی هفتهیک بازی تیراندازی به سبک آرکید است. برای تیراندازی به مجرمان باید بر روی صفحه نمایش ضربه بزنید، نگه دارید و رها کنید. برای تیراندازی می توانید از اسلحه، شات گان، تیرکمان و تبر استفاده کنید. با این بازی به شهرهای کوچک وسترن، روستاهای هندی، معدن های ممنوعه و دره های ژرف سفر کنید.
دانلود: Timber West
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/7.
تعداد نصب: 500 / 1,000

2. Rolly Vortex

بهترین بازی اندرویدی هفتهاین بازی شباهت زیادی به بازی Super Hexagon دارد. شما باید در طول بازی یک توپ را از میان تونل های مختلف عبور دهید. هدف این است که بتوانید از موانع عبور کرده و آیتم های مورد نظر را جمع آوری کنید. امتحان کنید، ببینید تا چه زمانی می توانید در این بازی پیش بروید.
دانلود: Rolly Vortex
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/2.
تعداد نصب: 100,000 / 500,000

3. 2048 Bricks

بهترین بازی اندرویدی هفتهبازی خارق العاده 2048 را به خاطر دارید؟ این بازی اکنون در قالب خانه سازی برگشته است. بلوک های شماره دار از بالای صفحه به سمت پایین سقوط می کنند. وظیفه شما این است که این اعداد را با اعداد مشابه خود ترکیب کنید تا اعداد بزرگتری ایجاد شوند و از قرار گرفتن بیش از حد بلوک ها بر روی یکدیگر جلوگیری کنید. هشدار: این بازی بسیار اعتیاد آور است.
دانلود: 2048 Bricks
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/4.
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

4. Undersea

بهترین بازی اندرویدی هفتهاین بازی از بازی های سبک دونده بی پایان است و در زیر دریا اتفاق می افتد. در زیر اعماق آب بازی کنید و فضای نفس گیر زیر دریا را تجربه کنید.
دانلود: Undersea
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/8.
تعداد نصب: 100 / 500

5. Box Boss!

بهترین بازی اندرویدی هفتهاین بازی درباره انواعی از جعبه ها است. بعضی از آنها خوب هستند و بعضی بد. شما باید با دوری از جعبه های بد، بتوانید جعبه های خوب را جمع آوری کنید و به سطح بعدی بروید. دشمنان از هر سو به سمت شما می آیند، بنابراین گوش به زنگ باشید و سریع حرکت کنید.
دانلود: Box Boss!
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/1.
تعداد نصب: 100 / 500