هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

تریلر اپیزود 2 بازی Life is Strange Before the Storm منتشر شد(+فیلم)

این هفته تریلر جدیدی برای بازی ماجراجویی Life is Strange Before the Storm منتشر شد. حوادث این بازی در ادامه اتفاقات بازی محبوب Life Is Strange اتفاق می­افتد. در این نسخه تمرکز داستان بر روی Chloe Price شانزده ساله و روابط وی با دوستانش است و بازی بر اساس گفت وگوی بین آن‌ها پیش می‌رود.
بازیکنان در Before the Storm به قابلیت جدیدی به نام Backtalk دسترسی خواهند داشت و با استفاده از آن می‌توانند در موقعیت‌های حساس با Chloe تماس بگیرند.

شخصیت فصل دوم بسته الحاقی Final Street Fighter 5 معرفی شد

Zeku (زکو) “نینجا در حال تغییر” که پیش از این در بازی Street Fighter Alpha 2 به عنوان استاد Guy یکی از سبک‌های «نین جوتسو» به نام Bushinryu را به او آموزش می‌داد، اکنون دوباره و در بازی Street Fighter 5 معرفی شده است. در این نسخه او به دنبال تشکیل گروه نینجا جدید با مبارزان جدید است. Zeku همچنین به دنبال این است که روش مبارزه جدیدی را پیدا کند.
به نظر می‌رسد سبک مبارزه Zeku مبارزه نزدیک یا Close Quarters است و می‌تواند بین شخصیت قدیمی و جدید خود تغییر کند.

تعداد بازیکنان Overwatch به 35 میلیون نفر رسید

 Overwatch با 35 میلیون نفر بازیکن آنلاین رسیدOverwatch در سال 2016 منتشر شد و حالا بعد از گذشت حدود یک سال و نیم تعداد بازیکنان آن به 35 میلیون نفر رسیده است. این تعداد بازیکن قابل تحسین است. با در نظر گرفتن این موضوع که در بهار امسال تعداد بازیکنان Overwatch حدود 30 میلیون نفر بود و از آن مدت تاکنون 5 میلیون نفر دیگر به آن اضافه شده است.
محبوبیت این عنوان موجب شده سازندگان آن مسابقاتی را برای این بازی در نظر بگیرند. بلیزارد در تلاش است لیگ Overwatch را برگزار کند.