هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه‌ها و بازی‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه‌ها و بازی‌های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Mapapers

Mapapers یک برنامه کاغذ دیواری است و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا نسخه‌ای سبک از نقشه‌ها ایجاد کنید. به راحتی می‌توانید روی نقاط نقشه زوم کرده و حرکت کنید و بهترین زاویه دید را پیدا کنید. سپس یکی از رنگ‌ها را انتخاب کنید. جاده‌ها، مرزها، رودخانه‌ها و زمین‌ها همه دارای منظره‌های زیبا و خیره کننده‌ای هستند.
دانلود: Mapapers
قیمت: 0.99 دلار
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/3
تعداد نصب: 100 / 500

2. Nwsty

مطلع شدن از اخبار روز این روزها تبدیل به یکی از کارهای روزمره شده است. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فقط به خواندن تیتر خبرها اکتفا نمی‌کنند این برنامه می‌تواند مورد مناسبی برای شما باشد. با استفاده از Nwsty می‌توانید خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار روز را مطالعه کنید. این برنامه می‌تواند برای زبان آموزان انگلیسی نیز مناسب باشد و با خواندن خلاصه اخبار با شیوه نگارش متن‌های خبری آشنا شوند.
دانلود: Nwsty
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 5/0.
تعداد نصب: 100 / 500

3.FitzyTV

FitzyTV گوشی اندرویدی شما را تبدیل به یک گیرنده دیجیتال برای دریافت کانال‌های تلویزیون اینترنتی می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این برنامه به بیش از 30 کانال، برنامه‌های زنده، ایپزودهای جدید فیلم‌ها یا سریال‌های تلویزیونی دسترسی داشته باشید.
دانلود: FitzyTV
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 3/6.
تعداد نصب: 1,000 / 5,000

4. Chilly Snow

Chilly Snow تا حدودی شبیه به بازی قدیمی Ski-Free است اما به جای آنکه یک اسکی باز باشید، در این بازی باید هدایت یک توپ ساده را در تپه‌های بی انتها در دست بگیرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی صفحه گوشی یا تبلت خود ضربه بزنید تا به عقب و جلو حرکت کرده و با درختان برخورد نکنید.
دانلود: Chilly Snow
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/5.
تعداد نصب: 500,000 / 1,000,000

5. Typeshift

در اغلب بازی‌های کلمات شما باید به دنبال ارتباطی میان کلمات باشید اما در بازی Typeshift شما باید در میان سه تا پنج کلمه به هم ریخته به دنبال کلمه‌ای با معنا بگردید. برای انجام این کار باید ستون‌ها را به بالا و پایین حرکت دهید تا یک کلمه با معنا در مرکز ایجاد شود. این بازی تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که شما حداقل یک بار از تمامی حروف استفاده کرده باشید.
دانلود: Typeshift
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/6.
تعداد نصب: 10,000 / 50,000