هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

بسته الحاقی The Frozen Wilds بازی Horizon Zero Dawn در آبان ماه عرضه می‌شود (فیلم)

استدیوی تولید کننده بازی Guerrilla رسماً اعلام کرده دانلود محتوای جدید بازی Horizon Zero Dawn با نام The Frozen Wilds از 7 نوامبر 2017 آغاز خواهد شد.
The Frozen Wilds فصلی جدید را در سفر Aloy رقم میزند و او باید یک منطقه جدید را جستجو، اسرار و رمز و رازهای جدید کشف و با ماشین آلات جدید و بسیار مرگبار نبرد کند.
افرادی که این بسته الحاقی را از PlayStation Store پیش‌خرید کنند، یک آواتار انحصاری از Horizon Zero Dawn دریافت خواهند کرد.

شرکت Neurable اولین بازی واقعیت مجازی قابل کنترل با مغز را ارائه می‌دهد

طی کنفرانس SIGGRAPH 2017 در هفته جاری شرکت Neurable یک بازی جدید واقعیت مجازی قابل کنترل با مغز را منتشر کرد.
این شرکت یک بازی واقعیت مجازی به نام Awakening ارائه کرده‌اند که باید با مغز خود آن را بازی کنید. در این بازی، شما می‌توانید موارد مختلف را با مغز خود انتخاب کنید، لیزرها را خاموش کنید و یک سگ روبات را به یک حیوان بالونی تبدیل کنید این بازی یک تجربه کاملاً بدون دست است و هیچ گونه دسته کنترلری ندارد.
در این بازی شما در نقش کودکی هستید که در داخل یک سلول بیدار می‌شوید و تلاش می‌کنید تا از آزمایشگاه دولت فرار کنید. در اطراف شما چیزهایی مانند آجرهای خانه سازی وجود دارد. زمانی که توجه خود را بر روی چیزی متمرکز می‌کنید، می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید و سپس می‌توانید نشانه‌هایی بری فرار از داخل اتاق پیدا کنید. تمامی کارها از جمله حرکت، برداشتن اشیاء و مبارزه با روبات‌ها، همگی بدون استفاده از دست انجام می‌شود.”

تریلر گیم پلی رسمی Dishonored Death of the Outsider منتشر شد (+فیلم)

هفته گذشته تریلر گیم پلی رسمی بازی Dishonored Death of the Outsider منتشر شده که اطلاعات مختصری را از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. این بازی از 24 شهریور ماه با قیمت 30 دلار برای پلت فرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و سیستم های رایانه‌ای منتشر خواهد شد. در این بازی بازیکنان در نقش یک قاتل خبره به نام Billie Lurk قرار می‌گیرند و وظیفه دارند بزرگ‌ترین قاتل شناخته شده Outsider را از بین ببرند.