هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

نسخه Hitman Game of the Year  منتشر شد (+ فیلم)

هم رسان: نسخه Hitman Game of the Year هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این نسخه شمال چهار مأموریت کمپین جدید، سلاح و لباس‌ها و چالش‌های جدید و همینطور باز تولید هدف‌های گریز (Elusive Targets) است. علاوه بر عرضه نسخه Hitman GoTY، استدیو بازی ساز Io Interactive اعلام کرده نسخه جدید از hitman نیز در حال حاضر در حال توسعه است.

بازی Overwatch رایگان می‌شود

Overwatch رایگان می شودبلیزارد به تازگی اعلام کرده علاقه مندان به این بازی می‌توانند از تاریخ 17 – 29 آبان Overwatch را به صورت رایگان بازی کنند. بدین تریتب علاقه‌مندانی که هنوز اقدام به خرید این بازی نکرده‌اند می‌توانند این بازی را در تاریخ تعیین شده به صورت رایگان بازی کنند و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید آن کنند.
بلیزار در این باره گفته است: «بازی Overwatch در تاریخ اعلام شده با فهرست کامل 26 قهرمان و 16 نقشه در دسترس است و بازیکنان می‌توانند آن را در حالت‌های مختلفی از جمله Quick Play، Custom Games و Arcade بازی کنند. علاوه براین بازیکنان قادر خواهند بود سطح خود را افزایش دهند، جعبه غنایم (Loot Boxes) کسب کنند و قفل گزینه‌های متنوع سفارشی سازی را باز کنند. همچنین در صورت خرید این بازی تمامی پیشرفت‌هایی که در طول انجام رایگان این بازی کرده‌اید برای شما ذخیره می‌شود.»

تریلرهای جدیدی از For Honor Season 4 Shaman And Aramusha منتشر شد(+ فیلم)

For Honor Season 4 Shaman And Aramusha این هفته چند تیزر تبلیغاتی از گیم پلی بازی جدید For Honor Season 4 منتشر شد که نگاه کلی به محتوا و به روز رسانی‌های این نسخه داشت. در حالت‌های چند نفره این بازی می‌توانید مهارت‌های خود را به عنوان جنگجویان مختلفی از جمله سامورایی، شوالیه، وایکینگ و غیره بسنجید. برای آشنایی بیشتر با این بازی تماشای تریلرهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
در For Honor این امکان برای بازیکنان فراهم شده تا بازی را به صورت یک نفره یا دو نفره co-op آنلاین بازی کنند.