بهترین بازی های اندرویدی هفته

هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. از این رو هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش هم رسان، بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Puzzle Blocks

در این بازی باید سعی کنید مکعب‌ها را به سمت خانه‌هایی که ستاره دارند هدایت کنید. پیش از هر حرکت بهتر است محیط بازی را به دقت نگاه کنید یا یک حرکت سنجیده داشته باشید. موسیقی بازی بسیار آرامش بخش است و در مقابل معماها بسیار چالش برانگیزاند.
دانلود: Puzzle Blocks
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 3/5 – 5
تعداد نصب: 100- 500

2. Ahead

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهAhead یک بازی بسیار مشکل است. در این بازی باید یک تبر چرخان را کنترل کنید و از طریق آن امتیاز جمع آوری کنید. حرکت دادن این تبر به صورت چرخشی کار خیلی ساده‌ای نیست زیرا در مسیر آن موانع بسیار زیادی وجود دارد. بالاترین امتیازی که از این بازی گرفته شده امتیاز 3 است بنابراین این بازی بیشتر از آنچه فکر می‌کنید مشکل است.
دانلود: Ahead
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 5 – 5
تعداد نصب: 100- 500

3. INK: Endless Ascend

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهشاید پیش از این بازی‌های زیادی از نوع endless runner (بازی‌هایی که در آن مسیری بی پایان روبروی شما قرار دارد و هرچه مسافت بیشتری را طی کنید امتیاز بالاتری می‌گیرید) را بازی کرده باشید اما در INK باید از یک دیوار بی انتها بالا بروید. در بازی INK: Endless Ascend شما کنترل یک قطره جوهر را به دست می‌گیرید و باید از روی یک دیوار بی انتها صعود کنید و تا جایی که می‌توانید جوهر جمع آوری کنید. هرچه مسافت بیشتری را بالا بروید امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. این بازی بسیار سرگرم کننده و به نوعی اعتیادآور است.
دانلود: INK: Endless Ascend
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 5 – 5
تعداد نصب: 100- 500

4. Turn Right

بازی‌های اندرویدی هفتههمانطور که از اسم این بازی مشخص است تنها کاری که باید در Turn Right انجام دهید، چرخش به سمت راست است. در صورتی که سرعت شما برای گردش خیلی زیاد بود می‌توانید آن را تنظیم کنید. باید برای این که دور شما کامل شود سعی کنید به کناره‌های مسیر برخورد نکنید.
دانلود: Turn Right
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/0 – 5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000

5. Typing Test

بازی‌های اندرویدی هفتهاین بازی میزان سرعت شما در تایپ کردن را می‌سنجد. در این برنامه یک پاراگراف برای تایپ در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما 60 ثانیه فرصت دارید تا متن را تا جایی که ممکن است تایپ کنید. با اتمام هر پاراگراف، به شما امتیاز داده می‌شود.
دانلود: Typing Test
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/1 – 5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000