هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو پنج مورد از بهترین بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه ها و بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Oceanhorn

بهترین بازی های اندرویدی (18 - 19 فروردین)اگر از طرفداران بازی Legend of Zelda باشید ، در نتیجه احتمالاً به بازی Oceanhorn نیز علاقه مند خواهید شد. این عنوان دارای روایت داستانی جالب و تصاویر بصری فوق العاده ای است و همچنین از موسیقی متن زیبایی نیز برخوردار است. علاوه بر این روش انجام بازی بسیار ساده است.
دانلود: Oceanhorn

2. World of Warships Blitz

بهترین بازی های اندرویدی (18 - 19 فروردین)اگر از طرفداران بازی های MMO هستید، انجام بازی World of Warships Blitz را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بازی شما مهارت های دریایی خود را با ناوهای جنگی، سفرهای دریایی ، ناوشکن و کشتی های حمل و نقل دریایی محک می زنید.
دانلود: World of Warships Blitz

3. Injustice 2

بهترین بازی های اندرویدی (18 - 19 فروردین)در این باز بسیار محبوب می توانید در نقش ابرقهرمان های مورد علاقه ی خود بجنگید. نسخه ی دوم این بازی با پویایی و حرکات مبارزه ای بهتر و روان تر، حرکات جدید و بسیاری شخصیت های جدید همراه است. این بازی همچنین داستان جالبی را در زمان آینده روایت می کند که در آن بتمن و تیمش به مبارزه با گروه های قهرمان دیگر می پردازند و در تلاشند تا Superman Regime را باز پس بگیرند.
دانلود: Injustice 2

4. Real Racing 3

بهترین بازی های اندرویدی (18 - 19 فروردین)اگر از طرفداران بازی های ماشین بازی و مسابقه ای با سرعت بالا هستید انجام این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بازی شما هدایت ماشین های مسابقه ای را به عهده خواهید گرفت که دوباره به دقت طراحی شده اند و می توانید تجربه ی راندن آنها را در پیست های مختلف دنیا تجربه کنید. این بازی همراه با گزینه های مختلفی برای سفارشی سازی خودروها و همچنین امکان انجام cross-platform به صوت چند نفره ارائه می شود و می توان آن را یکی از بهترین بازی های مسابقه ای نام برد.
دانلود: Real Racing 3

5. Asphalt Street Storm

بهترین بازی های اندرویدی (18 - 19 فروردین)اگر از انجام بازی های اتومبیل رانی لذت می برید، بازی Asphalt را امتحان کنید. مجموعه بازی های Asphalt تقریباً هم زمان با ورود گوشی های هوشمند به بازر ارائه شدند و از زمان تاکنون به مرور بهتر و بهتر شده اند. Asphalt Street Storm جدیدترین نسخه از این مجموعه بازی است و در آن بازیکنان در خیابان های نیویورک، پاریس و هنگ کنک به مسابقه می پردازند.
دانلود: Asphalt Street Storm