هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

تعداد بازیکنان بازی Hearthstone به 70 میلیون نفر رسید

هم رسان: Hearthstone یکی از بازی‌های بسیار محبوب است. بیلیزارد اخیراً اعلام کرده تعداد بازی کنان بازی Hearthstone به 70 میلیون رسیده است که این اعداد و ارقام شاهدی بر علاقه مردم به این بازی است.
این شرکت برای جشن گرفتن این موفقیت قصد دارد به افرادی که این بازی را شروع می‌کنند سه بسته کارت رایگان Journey to Un’Goro هدیه دهد. Journey to Un’Goro آخرین بسته الحاقی است که در اواخر این ماه منتشر شده است.

انتشار Darksiders 3 برای PS4، Xbox One و PC تأیید شد

Darksiders 3THQ Nordic طی خبری انتشار بازی Darksiders 3 برای پلت فرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در سال آینده تأیید کرد.
این بازی جهان باز و جست وجو محور خواهد بود و تاکید آن بیشتر بر روی مأموریت‌های اکتشافی و معماهای محیطی است. قهرمان اصلی این بازی نیز Fury خواهد بود.
زمان وقوع داستان بازی Darksiders 3 در ادامه اتفاقات عنوان قبلی این بازی رخ می‌دهد.

بازی World to the West بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر شد

در چند روز اخیر شرکت سازنده Rain Games بازی جدید World to the West را بر روی PlayStation 4 منتشر کرد. این بازی همچنین بر روی رایانه و Xbox One نیز موجود است.
بازی World to the West یک بازی ماجراجویی اکشن کارتونی است که از طنز ماجراجویی اروپایی الهام گرفته شده است. در این بازی باید کنترل 4 شخصیت منحصر به فرد را به دست بگیرید، هر کدام از این شخصیت‌ها دارای انگیزه‌ها، مهارت‌ها و داستان‌های در هم آمیخته‌ای هستند و تلاش می‌کنند خود را از سایه تیره و تاریک پیش گویی های قدیمی نجات دهند.

بازی مسابقه‌ای rFactor2 از HTC Vive و Oculus Rift پشتیبانی می‌کند

توسعه دهندگان Studio 397 بازی مسابقه‌ای rFactor 2 را هفته پیش معرفی کردند و نسخه بتای این بازی هم اکنون از فن آوری واقعیت مجازی موجود در هدست های HTC Vive و Oculus Rift پشتیبانی می‌کند.
همچنین دانلود نسخه بتای این بازی برای بهبود تصاویر، پشتیبانی از DX11 را اضافه می‌کند اما از Open VR در هدست های Rift و Vive هنوز پشتیبانی نمی‌شود. شما می‌توانید تریلر واقعیت ترکیبی این بازی را در اینجا ببینید.

نقشه جدید Prise de Tahure به بخش چند نفره Battlefield 1 اضافه شد

نقشه جدید Prise de Tahure در بخش چند نفره بازی Battlefield 1 پس از عملیات Nivelle Offensive در فصل پاییز شروع می‌شود و به عنوان بخشی از به روزرسانی های تابستانه به طور رسمی رونمایی خواهد شد. DICE درباره این نقشه جدید می‌گوید: «در این نقشه نیروهای ارتش فرانسه تمام تلاش خود را می‌کنند تا ارتفاعات منطقه Butte-de-Tahure را از دست دشمن باز پس بگیرند. سنگرهای خط مقدم این نقشه از میان چندین روستا می‌گذرد که به دلیل نبردهای دائمی گارد ضربت آلمان و مهاجمان فرانسوی چیزی تا تخریب کامل آن‌ها نمانده است. این جنگ یک جنگ فرسایشی است و رمز پیروزی در این میدان سازگاری با محیط و اجرای تاکتیک‌های خاص است.
این نقشه خرداد ماه امسال برای دارندگان نسخه Nivelle Nights بازی Battlefield 1 توزیع خواهد شد.