هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، بازی‌های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Toppluva

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهاین بازی شبیه به بازی ویندوزی قدیمی Ski-Free اما بسیار جالب‌تر است. وظیفه شما این است که از روی کوه‌ها به سمت پایین اسکی کنید و برای بازکردن قفل شخصیت‌های جدید مراحل و مأموریت‌ها را به پایان برسانید. از میان پرچم‌ها اسکی کنید، آیتم‌ها را جمع آوری کنید و مراقب موانع بسیاری که بر سر راه شما قرار گرفته باشید.
دانلود: Toppluva
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/0.
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

2. Star tale

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهStar tale ی بازی فضایی است و جاذبه حرف اول را در آن می‌زند. شما باید کنترل ستاره‌ای را به دست بگیرید که از طریق جاذبه، جذب سیاره‌های دیگر می‌شود. برای دور ماندن از سیاره‌ها باید یک دکمه را ضربه بزنید اما برای این کار به انرژی زیادی نیاز دارید. بنابراین برای عبور از کنار سیاره‌ها بدون آنکه به آن‌ها برخورد کنید باید انرژی را به صورت عاقلانه مصرف کنید.
دانلود: Star tale
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/4.
تعداد نصب: 50 / 100

3. Hoppenhelm

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهدر این بازی شما شوالیه‌ای را کنترل می‌کنید که در یک سیاه چاله گیر افتاده است. باید قبل از اینکه گدازه‌ها به شما برسند، مسیری امنی را پیدا کنید. در طول مسیر با جمع آوری ستاره‌ها می‌توانید دوستان و سلاح‌های بهتری را دریافت کنید. بازی طراحی قدیمی دارد و کنترل آن بسیار ساده است.
دانلود: Hoppenhelm
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/6.
تعداد نصب: 1,000 / 5,000

4. Desert Legacy

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهDesert Legacy از بازی‌های آرکید است و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از میان شن‌های روان بیابانی بی انتها حرکت کنید. از میان خرابه‌های شهری باستانی عبور کنید، از آثار ویران شده دوری کنید و بیشترین مسافتی را که می‌توانید طی کنید. در طول مسیر دیوارهای زیادی مسیر شما را مسدود می‌کنند اما در صورتی که کنترل باد را به دست بگیرید، هیچ چیز نمی‌تواند مانع حرکت شما شود.
دانلود: Desert Legacy
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 5.
تعداد نصب: 500 / 1,000

5. Tank Buddies

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهTank Buddies ترکیبی از یک بازی تیرانداز با سبک مسابقه‌ای بی پایان است. شما باید تانکی را در یک مسیر مملو از دشمن هدایت کنید. با تیراندازی و نابودی دشمنان، می‌توانید قدرت و عملکرد تانک خود را افزایش دهید. در پایان هر سطح با یک اتوبوس بزرگ (غول بازی) برخورد می‌کنید باید برای ادامه بازی حتماً آن را شکست دهید.
دانلود: Tank Buddies
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/3.
تعداد نصب: 1,000 / 5,000