هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

نسخه رایانه‌ای Call Of Duty:WWII غیر قابل هک / تقلب خواهد بود

Call Of Duty:WWIIشرکت‌هایی همچون بلیزارد (Blizzard) سیاست جدیدی را برای جدیدترین بازی خود اتخاذ کرده‌اند و در صورت شناسایی کاربر متقلب انجام ادامه بازی برای وی متوقف می‌شود.
به نظر می‌رسد شرکت Sledgehammer Games نیز شیوه مشابهی را برای بازی جدید Call Of Duty:WWII در نظر گرفته است.
پس از انتشار نسخه بتا این بازی وجود متقلبان در این نسخه موجب شد تا کاربران از داشتن تجربه لذت بخش بی نصیب بمانند. اما این شرکت به کاربران اطمینان داد این مشکل را با اضافه کردن سیستم‌های ضد تقلب و ضد هک در نسخه اصلی بازی رفع خواهند کرد.
Call Of Duty:WWII در حال حاضر قرار است دوازدهم آبان ماه برای پلت فرم‌های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

گیم پلی بازی Middle-earth Shadow of War (+فیلم)

بازی Middle-earth Shadow of War رسماً 18 مهر عرضه شد. اخیراً تریلر جدیدی از گیم پلی این بازی منتشر شده است که علاقه مندان با تماشای آن می توانند با نحوه ی این بازی آشنایی پیدا کنند.
به لطف سیستم Nemesis می توانید این بازی حماسی را به شکل واقعی تری تجربه کنید. حلقه ی قدرت (Ring of Power)جدیدی را خلق کنید و با شرکت در جنگ های بزرگ قلعه ها را به تسخیر خود درآورید و با ارتش ارگ خود در Middle-earth بر Mordor حکمرانی کنید.
Middle-earth: Shadow of War در سه نسخه قابل دسترس است: استاندارد، نقره ای (Silver ) و طلایی (Gold).