هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 منتشر شد

نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 منتشر شدبتسدا هفته گذشته نسخه واقعیت مجازی بازی Fallout 4 را منتشر کرد. این نسخه در واقع همان بازی Fallout 4 است اما به شکل واقعیت مجازی بازی می‌شود.
با خرید یک هدست HTC Vive می‌توانید نسخه کپی این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید. نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 برخلاف دیگر بازی‌های واقعیت مجازی بتسدا مانند DOOM VFR، در حال حاضر تنها از هدست های HTC Vive پشتیبانی می‌کند.

تاریخ عرضه و جزییات نسخه اپن بتا Metal Gear Survive


استدیو کونامی (Konami) هفته گذشته جزییات بیشتری را در مورد بازی جدید ماجراجویی و اکشن Metal Gear Survive منتشر کرد.
این بازی اوایل سال آینده میلادی ـ ا اسفند ـ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی از طریق استیم ارائه می‌شود. توسعه دهنده این بازی گفته Metal Gear Survive سبکی جدیدی از بازی Metal Gear را ارائه می‌دهد که در آن کار تیمی و استراتژی، کلید اصلی سرنوشت شماست. در صورت تمایل برای اطلاع از داستان و تریلر معرفی این نسخه به متن اصلی خبر مراجعه فرمایید.

تریلر هنگام عرضه Resident Evil 7 Gold Edition منتشر شد (+ فیلم)

بازی Resident Evil 7 Gold Edition قرار است اوایل سال آینده برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود. این نسخه از مجموعه بازی های محبوب و پر طرفدار Resident Evil ، همچون نسخه های قبلی به صورت اول شخص تیرانداز و در ژانر وحشت از 24 ژانویه 2018 در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. به گفته ی کپ کام، نسخه ی Resident Evil 7 Gold Edition حاوی نسخه ی اصلی و قابل تحسین این بازی و سه محتوای جدید در یک بسته خواهد بود. در صورت تمایل برای اطلاع از داستان به متن اصلی خبر مراجعه فرمایید.