هم رسان: هرهفته صدها برنامه اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های این هفته به شرح زیر است:

1. Drawers

بهترین برنامه های اندرویدی هفتهDrawers برنامه ای است که کشوهایی را در کنار صفحه نمایش شما قرار می دهد. این کشو ها در واقع زبانه های کوچکی هستند که می توانید آن ها را باز کنید. شما می توانید در صفحه نمایش خود تا 5 کشو داشته باشید و در هر کشو 5 برنامه ی مورد نیاز خود را قرار دهید. این برنامه یک برنامه بسیار کاربردی و مرتب برای استفاده از برنامه هایی است که اغلب از آنها استفاده می کنید.
دانلود: Drawers
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.8 / 5
تعداد نصب: 100 – 500

2. Graphice

بهترین برنامه های اندرویدی هفتهتا حالا شده بخواهید از رنگی در دنیای واقعی برای کار در دنیای دیجیتال استفاده کنید؟ برنامه Graphice می تواند این کار را برای شما انجام دهد؛ این برنامه می تواند از رنگ های موجود درعکس های واقعی استفاده کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس Graphice پالت رنگ های آن عکس را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب می توانید کد رنگ ها را کپی کنید و از آنها در فتوشاپ یا برنامه های طراحی دیگر استفاده کنید.
دانلود: Graphice
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.7 / 5
تعداد نصب: 1,000– 500

3. Underburn

بهترین برنامه های اندرویدی هفتهبا استفاده از این برنامه می توانید روشنایی صفحه نمایش را با توجه به آنچه در نمایشگر نشان داده می شود، تنظیم کنید. بنابراین اگر برنامه ای را باز کنید که دارای پس زمینه ی سفید رنگ است، برنامه Underburn به صورت خودکار نور صفحه نمایش را کاهش می دهد و بلعکس. با استفاده از این برنامه می توانید با خاطری آسوده از برنامه های گوشی خود در شب نیز استفاده کنید و نگران آسیب به چشم هایتان نباشید.
دانلود: Underburn
قیمت: 0.99 دلار
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.8 / 5
تعداد نصب: 100– 50

4. Pet Tracker

با استفاده از این برنامه می توانید یک فهرست برای انجام فعالیت های حیوان خانگی خود تهیه کنید و هرگز غذا دادن و یا بیرون بردن حیوان خانگی خود را فراموش نکنید.
دانلود: Pet Tracker
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 5/ 5
تعداد نصب: 50– 10

5. Drops – Icon Pack

بهترین برنامه های اندرویدی هفته
Drops بسته ی آیکونی است که شامل آیکون های کوچک و ساده با رنگ های روشن است. شما با استفاده از این آیکون می توانید یک تم منحصر به فرد ایجاد کنید. این برنامه از ADW Launcher، Apex Launcher ، GO Launcher، Holo Launcher، Nova Launcher و بسیاری لانچرهای دیگر پشتیبانی می کند.
دانلود: Drops – Icon Pack
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.7/ 5
تعداد نصب: 500– 100