هم رسان: اخیراً چند رندر از مدل 2018 گلکسی A5 منتشر شد که نشان می‌داد این گوشی به احتمال زیاد با صفحه نمایش بدون حاشیه ارائه خواهد شد. اکنون جزییات بیشتری از این گوشی منتشر شده و به نظر می‌رسد گوشی جدید گلکسی A5 مجهز به صفحه نمایش اینفینیتی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، پرچمدران گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مجهز به صفحه نمایش اینفینیتی هستند و حالا ظاهراً سامسونگ قصد دارد تا مدل‌های 2018 گوشی‌های سری A خود را نیز به این نوع صفحه نمایش مجهز کند. پیش بینی می‌شود گوشی جدید گلکسی A7 نیز به همین صفحه نمایش مجهز شود.

مدل 2018 گلکسی A5 مجهز به صفحه نمایش اینفینیتی استمدل 2018 گلکسی A5 با شماره مدل SM-A530F عرضه خواهد شد و اخیراً در وب سایت HTML5 Test مشاهده شده است. با قرار گرفتن این گوشی در وب سایت مذکور برخی از مشخصات گوشی و صفحه نمایش آن مشخص شده است.
این گوشی مجهز به صفحه نمایش با نسبت تصویر 18:5:9 است و به صورت پیش فرض اندروید 7.1.1 نوقا را اجرا می‌کند. پردازنده این گوشی، پردازنده هشت هسته‌ای اگزینوس 7885 سامسونگ خواهد بود و در کنار آن 4 گیگابایت رم ارائه می‌شود. تاکنون اطلاعات بیشتری از این گوشی در دسترس قرار نگرفته است. در صورت کسب اطلاعات بیشتر درباره مدل جدید گلکسی A5 از جمله تاریخ عرضه و همچنین عکس‌های این گوشی، شما را مطلع خواهیم کرد.