هم رسان: مدل‌های جدید جیپ رانگلر (Wrangler) و رانگلر Unlimited در دست تولید است. این دو مدل جدید سال آینده عرضه خواهند شد و از آن جایی که این خودروها دارای قدرت کمی هستند، شرکت جیپ همچنان در حال بهینه سازی آن‌ها است.

به گزارش هم رسان، مدل‌های 2017 جیپ رانگلر و رانگلر Unlimited به مجهز به چراغ‌های جلوی LED و مه شکن خواهند شد.
بسیاری از علاقه مندان جیپ تقاضای بهینه سازی چراغ‌های این خودرو را داشتند و حالا این اصلاح در مدل‌های 2017 اجرا شده است. چراغ‌های LED جدید در مدل‌های اسپرت (Sport) و اسپورت S و همچنین مدل‌های استاندارد صحرا (Sahara) و روبیکن (Rubicon) اختیاری خواهد بود. در حال حاضر مدل‌های اسپورت S و روبیکن به بسته Cold Weather Group نیز مجهز هستند.
این بسته شامل لاستیک‌های 17 اینچی BFG K02، گرمکن موتور، کفی یا زیرپایی (slush mats) مناسب تمام فصول، power convenience group، گرمکن صندلی و استارت از راه دور (remote start) است. چند رنگ جدید نیز از جمله Chief، زرد (Acid Yellow) و Gobi به طیف رنگی مدل‌های جیپ اضافه شده است. دیگر رنگ‌های این مجموعه شامل بنفش (که در حال حاضر در تمامی مدل‌ها در دسترس است)، نقره‌ای، مشکی، سفید (bright white)، قرمز، گرانیت کریستالی (granite crystal) و rhino است. رنگ‌های داخلی شامل مشکی، مشکی/قهوه‌ای تیره و مشکی/سبز زیتونی سیر می‌شود. جیپ مدل‌های 2017 را در چهار مدل اسپورت، اسپورت S، صحرا و روبیکن تولید خواهد کرد.

2017-jeep-wrangler-01-1

2017-Jeep-Wrangler-Unlimited-rear-angle-taillights-and-tailpipe

2017-Jeep-Wrangler-Unlimited-front-angle-headlights-and-grille

2017-Jeep-Wrangler-Unlimited-interior-leather-seats-steering-wheel-dashboard

2017-Jeep-Wrangler-Unlimited-interior-leather-seats-and-steering-wheel

2017-Jeep-Wrangler-Unlimited-rear-angle-headlights-and-grille

منبع: geekygadgets