هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

تریلر نسخه بتای بازی Monster Hunter World برای پلی استیشن پلاس

تکمیل توسعه نسخه بتای آنلاین Monster Hunter بین 18تا 21 آذر به پایان خواهد رسید و به شما و سه نفر از دوستانتان اجازه می دهد این بازی را پیش از رونمایی رسمی تجربه کنید.
علاوه بر یک اسلحه خانه قوی متشکل از 14 نوع اسلحه منحصربه فرد، مجموعه ای از Mantle های مختلف، معجون های شفابخش، حقه و ترفندهای مختلف در اختیار بازی کنان قرار میگیرد و یکی از ابزارهای قدرتمند معرفی شده در بازی Monster Hunter: World همان محیط بازی است. همانطور که به موقعیت های مختلف وارد می شوید به موارد موجود در اطراف خود از جمله تاکستان های شلوغ، سنگ ها و صخره ها و حتی دریاچه های توجه داشته باشید زیرا این موارد می توانند از تله های طبیعی باشند که می توانید در شکارهای خود استفاده کنید.

Call of Duty WWII برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و سیستم های رایانه ای عرضه شد (+ فیلم)

این بازی به سبک اول شخص تیرانداز بوده و فاقد سیستم پیشرفته حرکتی است که در سه نسخه قبلی Call of Duty شاهد آن بودیم و اکنون با مکانیک های حرکتی مرسوم گذشته ارائه می شود.
در گیم پلی بازی نیز تغییراتی صورت گرفته است؛ از جمله حذف بازیکنانی که می توانستند جان خود را دوباره احیا کنند. مانند همیشه یک حالت چند نفره نیز در بازی گنجانده شده و این امکان را برای بازیکنان فراهم می کند تا کنترل بازی را به عنوان قوای متفقین یا قوای متحدین به دست بگیرند. همچنین در این نسخه حالتی تحت عنوان Divisions یا لشکرها ارائه میشود که به واسطه آن بازیکنان میتوانند از میان پنج لشکر مختلف با مهارت های جنگی ویژه و مهارت های کار با اسلحه یکی را انتخاب کنند. لطفاً برای مشاهده مهارت هر یک از گروه ها به متن اصلی خبر مراجعه فرمایید.

بازی StarCraft 2 به زودی رایگان می شود

شرکت بازی سازی Blizzard طی کنفرانس BlizzCon خود اعلام کرد علاقه مندان به بازی StarCraft 2 می توانند از 23 آبان ماه این بازی را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند.
نسخه رایگان این بازی به بازیکنان اجازه می دهد به مرحله مبارزه تک نفره Wings of Liberty دسترسی داشته باشند و در حالت co-op از فرماندهان تا سطح 5 استفاده کنند. همچنین بلیزارد حالت چند نفره رقابتی آنلاین را نیز رایگان کرده است و بازیکنان می توانند به بخش هایی از هر سه نسخه StarCraft 2 دسترسی داشته باشند. بلیزارد همچنین تائید کرد بازیکنانی که پیش از این Wings of Liberty را به دست آورده بودند، می توانند دومین توسعه از این بازی را با نام Heart of the Swarm به رایگان تهیه کنند.

بسته الحاقی Battle For Azeroth بازی World Of Warcraft معرفی شد (+فیلم)

این بسته هفتمین بسته ای است که برای این بازی منتشر می شود. با وجود اینکه در Legion دنیای جدید در این بازی معرفی شد اما در بسته الحاقی Battle for Azeroth ظاهراً تمرکز ویژه بازی بر روی آزروث است و هسته اصلی داستان تقابل گروه های Alliance با Horde است.
به گفته بلیزارد در Battle for Azeroth، سقوط Burning Legion موجب حوادث فاجعه آمیزی می شود که در نهایت آتش خشم نجیب زادگان Alliance و قدرتمندان Horde را دوباره شعله ور می کند.
در این بسته نژاد جدیدی تحت عنوان Allied Races معرفی میشود که اساساً فرقه متفاوتی از نژادهایی است که بازیکنان پیش از این می توانستند بازی کنند. همچنین در این بسته سرزمین های جدیدی تحت عنوان Kul Tiras و Zandalar، نقشه های جدید PVP و سیاه چال های جدید در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. علاوه بر این level cap (حداکثر سطح) بازی به 120 افزایش یافته است.