هم رسان: زمانی که ویندوز 10 و همراه با آن مرورگر Edge منتشر شد، یکی از شکایت هایی که کاربران درباره آن داشتند این بود که این مرورگر از افزونه هایی که به کاربران امکان گسترش کارایی مرورگر را می داد، پشتیبانی نمی کرد. در حال حاضر این مرورگر از این افزونه ها پشتیبانی می کند و خبر خوب این است که اگر به دنبال یک مدیر پسورد هستید افزونه 1Password در حال حاضر به این مرورگر اضافه شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، پیش از این افزونه LastPass نیز در مرورگر اج وجود داشت، اما اگر در گذشته نیزعادت داشتید از 1Password استفاده کنید، این می تواند خبر خوبی برای شما باشد، مخصوصا اگر تصمیم داشتید که به زودی از مرورگر اج برای جستجوهای خود استفاده کنید. عملکرد این افزونه همانند دیگر مرورگرها است، بنابراین در صورتی که عادت داشتید از 1Password در کروم و یا دیگر مرورگرها استفاده کنید، مشکلی با آن نخواهید داشت.

به هر حال همان طور که در Microsoft Store اشاره شده است “افزونه مرورگر 1Password مخصوص مایکروسافت اج به افزونه 1Password ویندوز 6.7+ نیاز دارد.” بنابراین در صورتی که پیش از این آن را دانلود و نصب نکرده اید، برای این که این افزونه جدید کار کند باید آن را نصب کنید، اما در صورت نصب بودن این افزونه به Microsoft Store بروید و این افزونه را برای مرورگر اج دانلود کنید.
برای یادآوری باید بگوییم که این افزونه رایگان نیست. این مدیر پسورد هر ماه برای هر کاربر 2.99 دلار هزینه خواهد داشت، اما در صورت استفاده از اشتراک گروهی با پرداخت 4.99 دلار تا 5 نفر از اعضای خانواده و یا غیره می توانند از آن استفاده کنند. هر دو این نسخه ها قابلیت های یکسانی مانند حافظه ابری یک گیگابایتی، دسترسی به تمامی دستگاه ها، همگام سازی خودکار و غیره ارائه می دهند.