هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها وبازی ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه ‌ها و بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه ها و بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Remindee

بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی هفته (13 - 18 بهمن)Remindee یک برنامه یادآور است که به شما اجازه می دهد تا برنامه های مبتنی بر یادآوری را ایجاد کنید. این برنامه، به شما درباره ی موضوعاتی مانند اینکه “زباله ها ر ا در ساعت 9 شب بیرون بگذارید” یادآوری نمی کند. یادآوری های این برنامه با استفاده از برنامه های دیگر ایجاد می شود. به عنوان مثال به شما یادآوری می کند که آیا یک فیلم جذاب از یوتیوب دانلود کردید؟ از این برنامه می توانید برای یادآوری انواع کارها استفاده کنید.
دانلود: Remindee
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/7.
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

2. Flick Launcher

بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی هفته (13 - 18 بهمن)این برنامه یک لانچر بسیار ساده و سریع است و زمانی که با آن کار می کنید شما را به یاد لانچر پیکسل می اندازد. این برنامه گزینه های زیادی دارد که در پیکسل لانچر پیدا نخواهید کرد. لانچر Flick از پنل Google Now و نوار جستجوی پایین صفحه پشتیبانی می کند، به علاوه اینکه نسخه PRO این برنامه تعدادی از قابلیت های اوریو را نیز ارائه می دهد.
دانلود: Flick Launcher
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: اعلام نشده
تعداد نصب: 100,000 / 500,000

3. Scheduled

با استفاده از این برنامه ملاقات با کسانی که برای شما مهم هستند را هرگز فراموش نخواهید کرد. با استفاده از برنامه Scheduled می توانید به افرادی که دوست دارید یک پیام کوتاه محبت آمیز، تبریک تولد یا آرزوی خوشبختی ارسال کنید. این برنامه می تواند پیام ها را تقریباً با تمامی برنامه های پیام رسان برنامه ریزی کند مانند برنامه SMS، فیس بوک، واتس اپ و غیره.
دانلود: Scheduled
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 5.
تعداد نصب: 50 / 100

4. HackCell

HackCell یک بازی جالب و جذاب است. هدف از این بازی این است که بازیکنان باید ژنراتور ها را به صورت کارآمدی قرار دهند تا واحدهای مستحکم تری برای دفاع از موقعیت خود بسازند. واحد ها را ارتقا داده و با یکدیگر ترکیب کنید تا مهارت های مختلفی به دست آورید. ارتش مخصوص به خود را بسازید و به جنگ با دشمن رفته و پادشاهی آنها را نابود کنید. با بالا رفتن مراحل شما به تدریج دشمنان نیز قوی تر می شوند.
دانلود: HackCell
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/3.
تعداد نصب: 100 / 500

5. Finger Driver

Finger Driver بازی است که به نظر خیلی ساده می آید اما در واقع سخت است. در این بازی باید به جای آنکه انگشت خود را برای هدایت ماشین به جلو وعقب حرکت دهید ، برای کنترل هدایت ماشین از یک فرمان استفاده کنید. مراقب باشید با دیوارها برخورد نکنید در غیر این صورت بازی را باختید.
دانلود: Finger Driver
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 3/3.
تعداد نصب: 100,000 / 500,000