هم رسان: هرهفته صدها برنامه اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش هم رسان، برنامه‌های برگزیده این هفته به شرح زیر هستند:

1. Smart Wallpaper

برنامه Smart Wallpaper به شما اجازه می‌دهد تصاویر پس زمینه را بچرخانید. این برنامه دارای گزینه‌های بسیار دیگری نیز است. در این برنامه نه تنها می‌توانید تصاویر پس زمینه خود را هر روز تغییر دهید بلکه می‌توانید پس زمینه‌های ویژه‌ای را برای روزهای هفته، شبکه وای فای، ماه‌ها، آب و هوا و غیره انتخاب کنید. این برنامه کاملاً قابل شخصی سازی است.
دانلود: Smart Wallpaper
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/1 – 5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000

2. Notification History

تا به حال شده اعلانی را تصادفاً پاک کنید و اطلاع نداشته باشید که برای چه برنامه‌ای بوده است؟ با این برنامه می‌توانید به تاریخچه اعلان‌ها دسترسی پیدا کنید و اعلان‌های قدیمی را که اخیراً پاک کرده‌اید مشاهده نمایید. بهترین ویژگی این برنامه قابلیت Advanced History Log است که به شما این امکان را می‌دهد تا کنترل اعلان‌های خود را به طور کامل به دست بگیرید.
دانلود: Notification History
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/2 – 5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

3. Felt Cards

Felt یک روش ساده برای ایجاد کارت‌های تبریک دست نویس، کارت‌های تولد و تشکر از دوستان و عزیزان با استفاده از گوشی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند عکس انتخاب کنید، یک پیامک بنویسید و باقی کارها را به Felt بسپارید. برای ارسال یک کارت تبریک واقعی باید 3 دلار بپردازید.
دانلود: Felt
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: منتشر نشده
تعداد نصب: 5,000- 10,000

4. WhatTheFont

WhatTheFont یکی از بهترین ابزارهای آنلاین برای شناسایی فونت است. اکنون نسخه موبایلی این برنامه نیز آمده شده و با استفاده از آن می‌توان به آسانی برنامه‌ها را تشخیص داد. تنها کافی است از فونت مورد نظر خود عکس بگیرید، سپس WhatTheFont آن فونت را تشخیص داده و می‌توانید آن را برای استفاده دانلود کنید.
دانلود: WhatTheFont
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 3/7 – 5
تعداد نصب: 5,000- 10,000

5. Wallp Stock Wallpaper

Wallp یک برنامه رایگان با مجموعه‌ای بزرگ از تصاویر پس زمینه‌های HD است. پس زمینه‌های جدید به محض اضافه شدن در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. تنوع تصاویر پس زمینه برنامه Wallp بسیار زیاد است و هر روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. با پس زمینه‌های مختلف، گوشی خود را شبیه به گوشی‌های جدید کنید.
دانلود: Wallp
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/8 – 5
تعداد نصب: 5,000- 10,000